სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ჩემპიონატი 2014 - ვაჟები

თარიღი: 2014 თებერვალი 07

26 იანვარი - 6 თებერვალი; თბილისის ჭადრაკის სასახლე
I
ტური
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - ლევან ფანცულაია (2614) 1:0
მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) - დავით ჯოჯუა (2565) 0,5:0,5
თორნიკე სანიკიძე (2541) - ივერი ჭიღლაძე (2380) 1:0
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - დავით ბენიძე (2505) 1:0
ლუკა პაიჭაძე (2544) - სოფიო გვეტაძე (2334) 1:0
კონსტანტინე შანავა (2559) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0:1

II
ტური
სოფიო გვეტაძე (2334) - კონსტანტინე შანავა (2559) 1:0
მიხეილ ჭედლიშვილი (2655) - თორნიკე სანიკიძე (2541) 1:0
დავით ჯოჯუა (2565) - გაიოზ ნიგალიძე (2494) 0,5:0,5
მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - ლევან ფანცულაია (2614) 0,5:0,5
დავით ბენიძე (2505) - ლუკა პაიჭაძე (2544) 0,5:0,5
ივერი ჭიღლაძე (2380) - ალექსი ყაშაშვილი (2370) 0,5:0,5

III
ტური
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) 1:0
თორნიკე სანიკიძე (2541) - დავით ჯოჯუა (2565) 1:0
ლევან ფანცულაია (2614) - სოფიო გვეტაძე (2334) 1:0
ლუკა პაიჭაძე (2544) - ივერი ჭიღლაძე (2380) 1:0
კონსტანტინე შანავა (2559) - დავით ბენიძე (2505) 0,5:0,5
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0,5:0,5

IV
ტური
თორნიკე სანიკიძე (2541) - ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) 1:0
დავით ჯოჯუა (2565) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0,5:0,5
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - სოფიო გვეტაძე (2334) 0,5:0,5
დავით ბენიძე (2505) - ლევან ფანცულაია (2614) 0:1
ივერი ჭიღლაძე (2380) - კონსტანტინე შანავა (2559) 0:1
მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) - ლუკა პაიჭაძე (2544) 1:0

V
ტური
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - დავით ჯოჯუა (2565) 0:1
ლუკა პაიჭაძე (2544) - თორნიკე სანიკიძე (2541) 0,5:0,5
კონსტანტინე შანავა (2559) - მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) 0,5:0,5
ლევან ფანცულაია (2614) - ივერი ჭიღლაძე (2380) 1:0
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - დავით ბენიძე (2505) 1:0
მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - სოფიო გვეტაძე (2334) 1:0

VI
ტური
დავით ჯოჯუა (2565) - სოფიო გვეტაძე (2334) 1:0
დავით ბენიძე (2505) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0:1
ივერი ჭიღლაძე (2380) - გაიოზ ნიგალიძე (2494) 0:1
მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) - ლევან ფანცულაია (2614) 0,5:0,5
თორნიკე სანიკიძე (2541) - კონსტანტინე შანავა (2559) 1:0
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - ლუკა პაიჭაძე (2544) 1:0

VII
ტური
ლუკა პაიჭაძე (2544) - დავით ჯოჯუა (2565) 0,5:0,5
კონსტანტინე შანავა (2559) - ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) 1:0
ლევან ფანცულაია (2614) - თორნიკე სანიკიძე (2541) 0,5:0,5
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) 1:0
მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - ივერი ჭიღლაძე (2380) 1:0
სოფიო გვეტაძე (2334) - დავით ბენიძე (2505) 1:0

VIII
ტური
დავით ჯოჯუა (2565) - დავით ბენიძე (2505) 0,5:0,5
ივერი ჭიღლაძე (2380) - სოფიო გვეტაძე (2334) 1:0
მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0,5:0,5
თორნიკე სანიკიძე (2541) - გაიოზ ნიგალიძე (2494) 0:1
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - ლევან ფანცულაია (2614) 0,5:0,5
ლუკა პაიჭაძე (2544) - კონსტანტინე შანავა (2559) 0:1

IX
ტური
კონსტანტინე შანავა (2559) - დავით ჯოჯუა (2565) 0:1
ლევან ფანცულაია (2614) - ლუკა პაიჭაძე (2544) 1:0
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) 1:0
მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - თორნიკე სანიკიძე (2541) 0,5:0,5
სოფიო გვეტაძე (2334) - მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) 0,5:0,5
დავით ბენიძე (2505) - ივერი ჭიღლაძე (2380) - 1:0

X
ტური
დავით ჯოჯუა (2565) - ივერი ჭიღლაძე (2380) 1:0
მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) - დავით ბენიძე (2505) 0,5:0,5
ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - მერაბ გაგუნაშვილი (2547) 0:1
ლუკა პაიჭაძე (2544) - გაიოზ ნიგალიძე (2494) 0,5:0,5
კონსტანტინე შანავა (2559) - ლევან ფანცულაია (2614) 1:0
თორნიკე სანიკიძე (2541) - სოფიო გვეტაძე (2334) -

XI
ტური
ლევან ფანცულაია (2614) - დავით ჯოჯუა (2565) 0,5:0,5
გაიოზ ნიგალიძე (2494) - კონსტანტინე შანავა (2559) 0,5:0,5
მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - ლუკა პაიჭაძე (2544) 0,5:0,5
ივერი ჭიღლაძე (2380) - მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) 0,5:0,5
სოფიო გვეტაძე (2334) - ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) 1:0
დავით ბენიძე (2505) - თორნიკე სანიკიძე (2541) 0:1

საბოლოო მდგომარეობა
1.გაიოზ ნიგალიძე (2494) - 8,5 ქულა

2.მერაბ გაგუნაშვილი (2547) - 8
3.თორნიკე სანიკიძე (2541) - 7,5

4.დავით ჯოჯუა (2565) - 7
5.ლევან ფანცულაია (2614) - 6,5
6-7.მიხეილ მჭედლიშვილი (2655) და კონსტანტინე შანავა (2559) - 5,5
8.ლუკა პაიჭაძე (2544) - 6,5
9-10.სოფიო გვეტაძე (2334) და ალექსანდრე ყაშაშვილი (2370) - 4
11.დავით ბენიძე (2505) - 3
12.ივერი ჭიღლაძე (2380) - 2