სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს 16-წლამდელთა ნაკრები: 2014 წელი

თარიღი: 2014 მაისი 06

22 აპრილი, 2014. საერთაშორისო ტურნირი - უეფას განვითარების თასი. მაკედონია, სკოპიე, მაკედონიის ფეხბურთის ფედერაციის საწვრთნელი ცენტრი
1:0
სომხეთი
გოლი
: ირაკლი ბუღრიძე
საქართველო (ძირითადი შემადგენლობა)
: ლევან ისიანი, რუსლან ბედიევი, ნიკოლოზ ყურშავიშვილი (კაპ), ლუკა ლოჩოშვილი, დავით კობოური, ვატო არველაძე, გიორგი არაბიძე, ლაშა ლეჟავა, ბექა ნიკოლაიშვილი, ირაკლი ბუღრიძე, გაბრიელ საღრიშვილი
სათადარიგო შემადგენლობა:
ირაკლი მოსულიშვილი, რატი არდაზიშვილი, ნიკა ნინუა, ილო დონდოლაძე, გაგა კუხიანიძე, გიორგი ბერძენაძე, გიორგი წულეისკირი, ნურლან სეიდოვი
მწვრთნელი
: გოჩა ტყებუჩავა
მსაჯი
: ნ.კოსტენცევი (მაკედონია)

23 აპრილი, 2014. საერთაშორისო ტურნირი - უეფას განვითარების თასი. მაკედონია, სკოპიე, მაკედონიის ფეხბურთის ფედერაციის საწვრთნელი ცენტრი
2:2 (პენ 4:3)
კვიპროსი
გოლები
: ლაშა ლეჟავა, გიორგი არაბიძე
საქართველო (ძირითადი შემადგენლობა)
: ლევან ისიანი, ნიკოლოზ ყურშავიშვილი (კაპ), დავით კობოური, ნიკა ნინუა, ნიკა კვანტალიანი, გიორგი არაბიძე, ილო დონდოლაძე, გაგა კუხიანიძე, გიორგი ბერძენაძე, ირაკლი ბუღრიძე, ნურლან სეიდოვი
სათადარიგო შემადგენლობა:
ირაკლი მოსულიშვილი, ლუკა ლოჩოშვილი, რატი არდაზიშვილი, ლაშა ლეჟავა, ბექა ნიკოლაიშვილი, გიორგი წულეისკირი, გაბრიელ საღრიშვილი
მწვრთნელი
: გოჩა ტყებუჩავა
მსაჯი
: ვ.მავროვი (მაკედონია)

25 აპრილი, 2014. საერთაშორისო ტურნირი - უეფას განვითარების თასი. მაკედონია, სკოპიე, მაკედონიის ფეხბურთის ფედერაციის საწვრთნელი ცენტრი
2:2 (პენ
8:9) მაკედონია
გოლები
: ირაკლი ბუღრიძე, ნიკა კვანტალიანი
საქართველო (ძირითადი შემადგენლობა)
: ირაკლი მოსულიშვილი, რუსლან ბედიევი, ნიკოლოზ ყურშავიშვილი (კაპ), ლუკა ლოჩოშვილი, დავით კობოური, ნიკა ნინუა, ვატო არველაძე, გიორგი არაბიძე, ლაშა ლეჟავა, ირაკლი ბუღრიძე, გაბრიელ საღრიშვილი
სათადარიგო შემადგენლობა:
ლევან ისიანი, რატი არდაზიშვილი, ნიკა კვანტალიანი, ილო დონდოლაძე, გაგა კუხიანიძე, გიორგი ბერძენაძე, ბექა ნიკოლაიშვილი, ნურლან სეიდოვი
მწვრთნელი
: გოჩა ტყებუჩავა
მსაჯი
: ნ.კოსტენცევი (მაკედონია)