სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

ქართული კლუბები ჩემპიონთა თასზე - 2014-2015

თარიღი: 2014 ივლისი 31

თბილისის დინამო
16
ივლისი, 2014. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა. 10000
დინამო 0:1
აკტობე (ყაზახეთი)
გოლი
: 0:1 დანილო ნეკო (51)
დინამო
: გიორგი ლორია (კაპ), ლაშა თოთაძე, გიორგი ჯანელიძე (ჩისკო 46), გიორგი მერებაშვილი (ოთარ მარცვალაძე 66), ელგუჯა გრიგალაშვილი, გიორგი პაპავა, რადეკ დოსოუდილი, გიორგი გველესიანი, ლაშა შერგელაშვილი, ირაკლი ძარია, პატრი ვუო (რაფა ჯორდა 79)
მწვრთნელი
: მიხალ ბილეკი (ჩეხეთი)
აკტობე
: ანდრეი სიდელნიკოვი, ტარას ცარიკაევი, დმიტრი მიროშნიჩენკო, მარკოს პიზელი (იგორ ზენკოვიჩი 61), მარატ ხაირულინი, დანილო ნეკო (პაველ შაბალინი 81), რობერტ არზუმანიანი, ვალერი კორობკინი, იური ლოგვინენკო (კაპ), ანდერსონ მინეირო, ალექსეი ანტონოვი (ტიმურ კაპაძე 72)
მწვრთნელი
: ვლადიმერ გაზაევი (რუსეთი)
გაფრთხილება
: ტარას ცარიკაევი, მარატ ხაირულინი, რადეკ დოსოუდილი, იური ლოგვინენკო, ანდერსონ მინეირო
მსაჯები
: პაველ რაჩკოვსკი; პაველ სოკოლნიცკი, მიხალ ობუკოვიჩი (პოლონეთი)

23
ივლისი, 2014. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. ყაზახეთი, აკტობე, ცენტრალნი. 13000
აკტობე
(ყაზახეთი) 3:0 დინამო
გოლები
: 1:0 ალექსეი ანტონოვი (75), 2:0 იგორ ზენკოვიჩი (82), 3:0 აბატ აიმბეტოვი (90)
აკტობე
: ანდრეი სიდელნიკოვი (კაპ), ალექსეი მულდაროვი, ტარას ცარიკაევი, დმიტრი მიროშნიჩენკო, მარკოს პიზელი (ასხატ ტაგიბერგენი 81), მარატ ხაირულინი, დანილო ნეკო (აბატ აიმბეტოვი 86), რობერტ არზუმანიანი, ვალერი კორობკინი, ანდერსონ მინეირო, ალექსეი ანტონოვი (იგორ ზენკოვიჩი 81)
მწვრთნელი
: ვლადიმერ გაზაევი (რუსეთი)
დინამო
: გიორგი ლორია (კაპ), ლაშა თოთაძე, ჩისკო, გიორგი მერებაშვილი (ოთარ მარცვალაძე 63), ელგუჯა გრიგალაშვილი, გიორგი პაპავა (პატრიკ ვუო 77), რადეკ დოსოუდილი, გიორგი გველესიანი, დავით ხურცილავა, ირაკლი ძარია, რაფა ჯორდა
მწვრთნელი
: მიხალ ბილეკი (ჩეხეთი)
გაფრთხილება
: ალექსეი ანტონოვი, ალექსეი მულდაროვი, ჩისკო, ლაშა თოთაძე, დავით ხურცილავა, გიორგი ლორია, პატრიკ ვუო
მსაჯები
: ალიარ აღაევი; ზეინალ ზეინალოვი, ნამიკ ჰუსეინოვი (აზერბაიჯანი)