სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

ქართული კლუბები ჩემპიონთა თასზე - 2015-2016

თარიღი: 2015 ივლისი 24

გორის დილა
14
ივლისი, 2015. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. სერბეთი, ბელგრადი, პარტიზანი. 10000
პარტიზანი (ბელგრადი, სერბეთი) 1:0
დილა
გოლი
: 1:0 სტეფან ბაბოვიჩი (83)
პარტიზანი: ჟივკო ჟივკოვიჩი, მიროსლავ ვულიჩევიჩი, ნემანია პეტროვიჩი, გრეგორ ბალაჟიჩი, დარკო ბრაშანაცი, სტეფან ბაბოვიჩი (კაპ), ნიკოლა ნინკოვიჩი (საშა ილიჩი 72), ლაზარ ჩირკოვიჩი, აბუბაქარ უმარუ (ანდრია ჟივკოვიჩი 60), მარკო იევტოვიჩი, ვალერი ბოჟინოვი (ივან შაპონჯიჩი 77)
მწვრთნელი: ზორან მილინკოვიჩი
დილა: ალექსეი შევჩენკო, დავით ხურცილავა, გიორგი პაპავა, გუგა ფალავანდიშვილი, ლუკა რაზმაძე, გიორგი ილურიძე (თეიმურაზ ღონღაძე 90), დავით კვირკველია, ალექსანდრე კვახაძე (კაპ), ლაშა გვალია, გიორგი ნავალოვსკი, ოთარ მარცვალაძე (ირაკლი ძარია 83)
მწვრთნელი: უჩა სოსიაშვილი
გაფრთხილება: გიორგი პაპავა, ოთარ მარცვალაძე, გუგა ფალავანდიშვილი, გუგა ფალავანდიშვილი, ალექსანდრე კვახაძე
გაძევება: გუგა ფალავანდიშვილი (82)
მსაჯები: ბასტიან დანკერტი; რაფაელ ფოლტინი, რენე როდე (გერმანია)

21 ივლისი, 2015. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. გორი, თენგიზ ბურჯანაძე. 5000
დილა 0:2 პარტიზანი (ბელგრადი, სერბეთი)
გოლები
: 0:1 დარკო ბრაშანაცი (37), 0:2 აბუბაქარ უმარუ (64)
დილა: ალექსეი შევჩენკო, დავით ხურცილავა, გიორგი პაპავა (მათე კვირკვია 46), ალან ბაგაევი, ირაკლი მოდებაძე, ირაკლი ძარია, გიორგი ილურიძე (ისლამ მაშუკოვი 46), ალექსანდრე კვახაძე (კაპ), ლაშა გვალია, გიორგი ნავალოვსკი, ოთარ მარცვალაძე (გიორგი ერისთავი 82)
მწვრთნელი: უჩა სოსიაშვილი
პარტიზანი: ჟივკო ჟივკოვიჩი, მიროსლავ ვულიჩევიჩი, ნემანია პეტროვიჩი, გრეგორ ბალაჟიჩი, დარკო ბრაშანაცი (საშა ილიჩი 80), სტეფან ბაბოვიჩი (კაპ), ლაზარ ჩირკოვიჩი, აბუბაქარ უმარუ (ივან შაპონჯიჩი 87), ანდრია ჟივკოვიჩი, მარკო იევტოვიჩი, ვალერი ბოჟინოვი (ნიკოლა ნინკოვიჩი 68)
მწვრთნელი: ზორან მილინკოვიჩი
გაფრთხილება: ირაკლი მოდებაძე, დარკო ბრაშანაცი, გრეგორ ბალაჟიჩი, გიორგი ნავალოვსკი, ოთარ მარცვალაძე
მსაჯები: დანიელ სტეფანსკი; რაფალ როსტკოვსკი, მარცინ ბონეკი (პოლონეთი)