სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ზამთრის ღია ჩემპიონატი 2016 - ვაჟები

თარიღი: 2016 მარტი 01

25-26 თებერვალი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი „ტონუსი“
ბატერფლაი
5
0მ
1.კამრან ჯაფაროვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 27,21წმ

2.დავით ბოკერია („არენა") - 27,60წმ
3.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 27,66წმ
100მ
1.ლუკა პატარაია (რუსთავი) - 1.03,06წთ

2.მურატ აიხანი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1.05,06წთ
3.ბაგრატ ტყემალაძე (ჭიათურა) - 1.06,45წთ
200მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 2.15,15წთ

2.ლუკა პატარაია (რუსთავი) - 2.26,26წთ
3.ბაგრატ ტყემალაძე (ჭიათურა) - 2.34,70წთ

ბრასი
50მ

1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 30,05წმ

2.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 31,88წმ
3.რუსლან გატამხანოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 31,95წმ
100მ
1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 1.08,07წთ

2.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 1.12,34წთ
3.გიორგი გულედანი („ტონუსი") - 1.16,88წთ
200მ
1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 2.33,66წთ

2.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 2.41,63წთ
3.სანდრო დურგლიშვილი („ტონუსი") - 2.56,42წთ

გულაღმა
50მ

1.გიორგი ჩიქობავა („ტონუსი") - 29,87წმ

2.ლადო გურგენიძე („ტონუსი") - 31,92წმ
3.გიორგი სამარღანიშვილი („გლდანი") - 32,20წმ
100მ
1.გიორგი ჩიქობავა („ტონუსი") - 1.04,87წთ

2.ნაზარ ისმაილოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1.05,75წთ
3.გიორგი სამარღანიშვილი („გლდანი") - 1.09,23წთ
200მ
1.ნაზირ ისმაილოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 2.27,71წთ

2.გიორგი ჩიქობავა („ტონუსი") - 2.28,03წთ
3.ლადო გურგენიძე („ტონუსი") - 2.30,35წთ

თავისუფალი
50მ

1.საბა მდივაანი („ტონუსი") - 25,14წმ

2.დავით ბოკერია („არენა") - 25,19წმ
3.ჯუდერი ბიჭიკაშვილი (რუსთავი) - 25,19წმ
100მ
1.ჯუდერი ბიჭიკაშვილი (რუსთავი) - 54,65წმ

2.საბა მდივანი („ტონუსი") - 55,99წმ
3.დავით ბოკერია („არენა") - 56,32წმ
200მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 1.59,50წთ

2.ჯუდერი ბიჭიკაშვილი (რუსთავი) - 2.00,48წთ
3.კამრან ჯაფაროვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 2.06,90წთ
400მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 4.16,82წთ

2.ნიკა ბერიანიძე („ტონუსი") - 5.05,93წთ
3.რამილ ვალიზადე (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 5.42,75წთ
800მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 9.02,30წთ

2.გაგა ჩიტიძე (საჩხერე) - 10.59,02წთ
3.საბა ყაველაშვილი (ჭიათურა) - 2.16,65წთ
1500მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 18.51,98წთ

2.ორჰან გეიდარლი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 21.48,98წთ
3.საბა ყაველაშვილი (ჭიათურა) - 2.16,65წთ
4X50
1.„ტონუსი" - 1
.46,34წთ
2.„გლდანი" - 1.49,10წთ
3.„დიღომი" - 1.55,95წთ
4X100
1.„ტონუსი" - 3
.49,97წთ
2.ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი - 3.59,70წთ
3.„გლდანი" - 4.04,97წთ

კომბინირებული - 4X100
1.„ტონუსი" - 4.19,09წთ

2.ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი - 4.26,81წთ
3.„გლდანი" - 4.44,43წთ

კომპლექსური
200მ

1.ვლადიმერ გურგენიძე („ტონუსი") - 2.34,05წთ

2.ბაგრატ ტყემალაძე (ჭიათურა) - 2.37,60წთ
3.გიორგი ჩიტიშვილი („გლდანი") - 2.47,78წთ