სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ზამთრის ღია ჩემპიონატი 2016 - გოგონები

თარიღი: 2016 მარტი 01

25-26 თებერვალი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი „ტონუსი"
ბატერფლაი
5
0მ
1.თაკო მჭედლიძე („არენა") - 32,97წმ

2.თიკო კევლიშვილი („არენა") - 32,79წმ
3.ნუნო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 33,51წმ
100მ
1.თიკო კევლიშვილი („არენა") - 1.12,61წთ

2.თაკო ჭედლიძე („არენა") - 1.16,84წთ
3.ნუნო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 1.19,66წთ
200მ
1.ნინო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2.57,17წთ

2.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 3.15,55წთ
3.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 3.27,07წთ

ბრასი
50მ

1.მერი მუმლაძე („ტონუსი") - 33,97წმ

2.ელზა კაჩლიშვილი (უკრაინის ნაკრები) - 35,34წმ
3.სალომე კესარელი („გლდანი") - 36,02წმ
100მ
1.მერი მუმლაძე („ტონუსი") - 1.15,14წთ

2.ელზა კაჩლიშვილი (უკრაინის ნაკრები) - 1.18,22წთ
3.სალომე კესარელი („გლდანი") - 1.21,75წთ
200მ
1.მერი მუმლაძე („ტონუსი") - 2.39,93წთ

2.ელზა კაჩლიშვილი (უკრაინის ნაკრები) - 2.44,32წთ
3.სალომე ლომიძე („ტონუსი") - 2.52,40წთ

გულაღმა
50მ

1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 32,83წმ

2.მარიამ ჩიხრაძე („ტონუსი") - 33,99წმ
3.მარიამ წერეთელი („ტონუსი") - 34,29წმ
100მ
1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 1.10,16წთ

2.მარიამ ჩიხრაძე („ტონუსი") - 1.13,31წთ
3.მარიამ წერეთელი („ტონუსი") - 1.13,54წთ
200მ
1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 2.34,53წთ

2.მარიამ წერეთელი („ტონუსი") - 2.39,22წთ
3.მარიამ ჩიხრაძე („ტონუსი") - 2.42,90წთ

თავისუფალი
50მ

1.ელენე ბერაია („ტონუსი") - 29,19წმ

2.თიკო გიგაური („ტონუსი") - 30,66წმ
3.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 30,69წმ
100მ
1.ელენე ბერაია („ტონუსი") - 1.02,30წთ

2.თიკო გიგაური („ტონუსი") - 1.06,74წთ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 1.07,72წთ
200მ
1.ელენე ბერაია („ტონუსი") - 2.16,89წთ

2.თიკო გიგაური („ტონუსი") - 2.27,96წთ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 2.30,70წთ
400მ
1.თიკო კევლიშვილი („არენა") - 4.59,86წთ

2.თიკო გიგაური („ტონუსი") - 5.12,75წთ
3.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 5.15,72წთ
800მ
1.თიკო კევლიშვილი („არენა") - 10.18,47წთ

2.თეონა ბოსტაშვილი (რუსთავი) - 11.28,14წთ
3.ქრისტინე ჭიტაძე (საჩხერე) - 11.59,10წთ
1500მ
1.ქრისტინე ჭიტაძე (საჩხერე) - 24.31,07წთ

4X50
1.„ტონუსი" - 2
.01,30წთ
2.„გლდანი" - 2.07,93წთ
3.ჭიათურა - 2.17,45წთ
4X100
1.„ტონუსი" - 4
.36,34წთ
2.„გლდანი" - 4.51,97წთ
3.„დიღომი" - 5.22,44წთ

კომბინირებული - 4X100
1.„ტონუსი" - 5.00,14წთ

2.„გლდანი" - 5.28,81წთ
3.ჭიათურა - 5.29,96წთ

კომპლექსური
200მ

1.ელზა კაჩლიშვილი (უკრაინის ნაკრები) - 2.36,43წთ

2.ნინი კესარელი („გლდანი") - 2.46,21წთ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 2.46,62წთ