სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საერთაშორისო ტურნირები 2016

თარიღი: 2016 აპრილი 19

გახრამან ბაგატირის VIII მემორიალი
2-3 აპრილი; თურქეთი, ანტალია
ვაჟები
ჯაბა მოსეშვილი
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 635 ქულა, 39-ე ადგილი
1/48-ფინალი: იაჰია დოგან იურემი (თურქეთი) - 6:2
1/24-ფინალი: პაველ მარზეცი (პოლონეთი) - 4:6
ზურაბ მესტვირიშვილი
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 632 ქულა, 43-ე
1/48-ფინალი: კუბილაი დაგიტმაცი (თურქეთი) - 7:1
1/24-ფინალი: ბინოდ სვანსი (ინდოეთი) - 0:6
ლაშა ფხაკაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 627 ქულა, 56-ე
1/48-ფინალი: მაციე ფალდზინსკი (პოლონეთი) - 0:6
ვლადიმერ დოლიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 596 ქულა, 76-ე
1/48-ფინალი: ოზან ალპ შეჰიტი (თურქეთი) - 5:6
ანრი ბასილაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 596 ქულა, 91-ე
1/48-ფინალი: ბინოდ სვანსი (ინდოეთი) - 0:6
ტარიელ ქადიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 586 ქულა, 107-ე
ნიკა თავდგირიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 571 ქულა, 123-ე
მამუკა შუშაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 554 ქულა, 147-ე
გუნდური
(ჯაბა მოსეშვილი, ზურაბ მესტვირიშვილი, ლაშა ფხაკაძე) - 1894 ქულა, მე-8
1/8-ფინალი: აზერბაიჯანი - 5:3
1/4-ფინალი: ინდოეთი - 1:5

ქალები
ხათუნა ნარიმანიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 665 ქულა, მე-4 ადგილი
1/48-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/24- ფინალი: თავისუფალი იყო
1/16-ფინალი: მოგება
1/8- ფინალი: ოლგე სენიუკი (უკრაინა) - 4:6
ქრისტინე ესებუა
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 638 ქულა, მე-20
1/48-ფინალი: პეტრა ჰაიმბეკი (გერმანია) - 7:1
1/24-ფინალი: ჰულია იოზკალი (თურქეთი) - 7:1
1/16-ფინალი: მოგება
1/8- ფინალი: ეცემ ანაგოზი (თურქეთი) - 0:6
იულია ლობჟანიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 617 ქულა, 43-ე
1/48-ფინალი: ქიგდემ ეგემენი (თურქეთი) - 7:1
1/24-ფინალი: მაია ჯაგერი (დანია) - 6:5
1/16-ფინალი: მარცხი
ციკო ფუტკარაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 603 ქულა, 49-ე
1/48-ფინალი: ჰილან ალანი (თურქეთი) - 6:2
1/24-ფინალი: სარა კვაკი (ჰოლანდია) - 8:7
1/16-ფინალი: მარცხი
ანა დუმბაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 591 ქულა, 56-ე
1/48-ფინალი: სელენ ოქზაია (თურქეთი) - 6:4
1/24-ფინალი: ლაკშმინა მაჯი (ინდოეთი) - 0:6
ნანა მახარაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 585 ქულა, მე-60
1/48-ფინალი: ევა მაიერსი (გერმანია) - 9:10
ანა ცხომელიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 553 ქულა, 78-ე
1/48-ფინალი: ბეკი მარტინი (დიდი ბრიტანეთი) - 2:6
გუნდური
(ხათუნა ნარიმანიძე, ქრისტინე ესებუა, იულია ლობჟანიძე) - 1911 ქულა, მე-6
1/8-ფინალი: აზერბაიჯანი - 5:1
1/4-ფინალი: თურქეთი - 5:4
1/2-ფინალი: გერმანია - 5:1
ფინალი: ინდოეთი - 2:6

ევროპის დიდი პრიზი
14-18 აპრილი; ბულგარეთი, სოფია
ვაჟები
ლაშა ფხაკაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 642 ქულა, 42-ე ადგილი
1/48-ფინალი: სტეფანოს ცერკეზისი (საბერძნეთი) - 6:0
1/24-ფინალი: მუჰამად ზარიფ სიაჰირ ზოლკეპელი (მალაიზია) - 5:6
ვლადიმერ დოლიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 637 ქულა, 49-ე ადგილი
1/48-ფინალი: დმიტრი დანკოვი (მოლდოვა) - 6:2
1/24-ფინალი: ანდრეი დანილა (რუმინეთი) - 0:6
ჯაბა მოსეშვილი
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 631 ქულა, 58-ე ადგილი
1/48-ფინალი: ადამ იურზაკი (პოლონეთი) - 6:0
1/16-ფინალი: ჰევორჰი ივანიცკი (უკრაინა) - 2:6
ზურაბ მესტვირიშვილი
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 639 ქულა, 45-ე ადგილი
1/48-ფინალი: ტოდორ პენდოვი (ბულგარეთი) - 4:6
გუნდური
(ლაშა ფხაკაძე, ვლადიმერ დოლიძე, ზურაბ მესტვირიშვილი) - 1918 ქულა, მე-10
1/8-ფინალი: ავსტრია - 3:5

ქალები
ქრისტინე ესებუა
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 610 ქულა, 41-ე ადგილი
1/48-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/24-ფინალი: სირეტ ლუიკი (ესტონეთი) - 6:0
1/16-ფინალი: ალექსანდრა მირკა (მოლდოვა) - 6:2
1/8-ფინალი: კარინა ლიპიარსკა-პალკა (პოლონეთი) - 6:4
1/4-ფინალი: ანა უმერი (სლოვენია) - 7:1
1/2-ფინალი: ეცემ იასემინ ანაგოზი (თურქეთი) - 6:4
ფინალი: პოლინა როდიონოვა (უკრაინა) - 2:6
ხათუნა ნარიმანიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 651 ქულა, მე-7 ადგილი
1/48-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/24-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/16-ფინალი: ნუნე ვასილიანი (სომხეთი) - 7:1
1/8-ფინალი: პოლინა როდიონოვა (უკრაინა) - 4:6
ციკო ფუტკარაძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 614 ქულა, 37-ე ადგილი
1/48-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/24-ფინალი: სარა კვაკსი (ჰოლანდია) - 6:0
1/16-ფინალი: ალექსანდრა ლონგოვა (სლოვაკეთი) - 0:6
იულია ლობჟანიძე
საკვალიფიკაციო ეტაპი - 622 ქულა, 29-ე ადგილი
1/48-ფინალი: თავისუფალი იყო
1/24-ფინალი: ევანგელისტა პსარა (საბერძნეთი) - 5:6
გუნდური
(ხათუნა ნარიმანიძე, ციკო ფუტკარაძე, იულია ლობჟანიძე) - 1887 ქულა, მე-7
1/8-ფინალი: ბულგარეთი - 6:2
1/4-ფინალი: პოლონეთი - 3:5

მიქსი
ლაშა ფხაკაძე და ხათუნა ნარიმანიძე
1/16-ფინალი: პაველ მარზეცი და კარინა ლიპიარსკა (პოლონეთი) - 2:6