სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

გიორგი კანდელაკის სახელობის VIII საერთაშორისო ტურნირი - ახალგაზრდები

თარიღი: 2016 მაისი 24

13-15 მაისი; გორი, ცენტრალური სასპორტო სკოლა
49კგ
1
.გუჯა მექვაბიშვილი (გორი)
2.უმუდ ბახრეჩი (თურქეთი)
3.ელმადინ ოლჯერი (აზერბაიჯანი) და გიორგი მაჩიტაძე (ზესტაფონი)
52კგ
1.აიხნი ოღლუ ქარამუშა (თურქეთი)
2.აკაკი შანიძე (ქუთაისი)
3.გიორგი ლომიძე (ბორჯომი) და ნიკა ბარბაქაძე (საჩხერე)
56კგ (I ჯგუფი)
1.ალაგაშ ალი ისანი (თურქეთი)
2.იური მოდებაძე (ჭიათურა)
3.გიორგი ახალკაცი (გორი) და მათე ოკუჯავა (ზუგდიდი)
56კგ (II ჯგუფი)
1.ოთარ ნავერიანი (მარნეული)
2.აჰმედ ოქჩუ (თურქეთი)
3.სერგეი კრივიცკი (ბელარუსი) და უნალ კასჩისინი (თურქეთი)
60კგ (I ჯგუფი)
1.გიორგი ჩარგაზია (ფოთი)
2.ნეჯათ ეჯინთი (თურქეთი)
3.არშაკ ელიზბარიანი (ახალქალაქი) და ნაიმედდინ ალახვედრიევი (აზერბაიჯანი)
60კგ (II ჯგუფი)
1.აკაკი კაჭარავა (თბილისი)
2.გიორგი კაპანაძე (რუსთავი)
3.ზურაბ ფარჯიანი (მარნეული) და ნიკა კობიაშვილი (თელავი)
64კგ (I ჯგუფი)
1.ესკერხან მადიევი (თბილისი)
2.ბადრი ხუციშვილი (ფოთი)
3.იონა გველესიანი (ჭიათურა) და ერდენ თურურქანი (თურქეთი)
64კგ (II ჯგუფი)
1
.ალიხან კურმანოვი (რუსეთი)
2.ირაკლი შარიაშვილი (რუსთავი)
3.მაქსიმე გერასიმოვიჩი (ბელარუსი) და გიორგი მჟავია (ქუთაისი)
69კგ (I ჯგუფი)
1
.ამირ კუშხოვი (რუსეთი)
2.ადუვან ბატუხნი (თურქეთი)
3.ემრე ბიტმანი (თურქეთი) და ელჩუნ აბდულაევი (აზერბაიჯანი)
69კგ (II ჯგუფი)
1.ისაკო დევიძე (ქუთაისი)
2.დავით ნალიშვილი (ვარიანი)
3.ფარიდ ალახვერდიევი (აზერბაიჯანი) და შოთა ჟუჟნიაშვიოლი (გორი)
75კგ
1.სტეფანე მხითარიანი (თბილისი)
2.გიორგი გოგოჭური (გარდაბანი)
3.ლადო გაბისონია (ზუგდიდი) და ნამიკ ისმაილოვი (აზერბაიჯანი)
80კგ
1.თურქან ნედედი (თურქეთი)
2.გიორგი კაჭარავა (ფოთი)
3.სერგო ნავერიანი (გარდაბანი) და როიალ აბდულაევი (აზერბაიჯანი)
91კგ
1.მურად აიდინი (თურქეთი)
2.ილაზ ბუფაიდი (თურქეთი)
3.თარაშ კანდელაკი (საქართველო)
+91კგ
1.არტიომ იორდანიანი (ახალქალაქი)
2.გიორგი ჭიღლაძე (საჩხერე)
3.არტიომ გაბრიელინი (რუსეთი) და სედატ ელისი (თურქეთი)