სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს 20-წლამდელთა ნაკრები - 2016 წელი

თარიღი: 2016 ნოემბერი 16

30 მარტი, 2016. ამხანაგური. უკრაინა, ბროვარი
24:25 ქალაქ ბროვარის ნაკრები (უკრაინა)
მთავარი მწვრთნელი:
ანდრეი პორტნოი (უკრაინა)

1 აპრილი, 2016. ამხანაგური. უკრაინა, ბროვარი
31:28 ქალაქ ბროვარის ნაკრები (უკრაინა)
მთავარი მწვრთნელი:
ანდრეი პორტნოი (უკრაინა)

8 აპრილი, 2016. ევრო 2016-ის შესარჩევი, F ჯგუფი. თბილისი, ახალი სპორტის სასახლე
22:26 საბერძნეთი
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე - გიგა ზარნაძე (4), გივი გიორგაძე (3), ირაკლი გოგოლაძე (3), გიგი ფერაძე (3), ლუკა ბულბულაშვილი (2), ირაკლი კბილაშვილი (2), ჯაბა ხაჟომია (2), ხაზეინ რუსტამოვი (2), გიორგი ცხოვრებაძე (1), ლევან მამულაშვილი, გიორგი ტიელიძე, გიორგი დიხამინჯია
მთავარი მწვრთნელი: ანდრეი პორტნოი (უკრაინა)
მსაჯები: ლ.იორუმი და ჰ.კლევენი (ნორვეგია)

9 აპრილი, 2016. ევრო 2016-ის შესარჩევი, F ჯგუფი. თბილისი, ახალი სპორტის სასახლე
25:35 ისრაელი
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, სანდრო ხანდოლიშვილი, ირაკლი ხიდეშელი - ირაკლი კბილაშვილი (6), ჯაბა ხაჟომია (5), გიორგი ცხოვრებაძე (4), ხაზეინ რუსტამოვი (4), გიორგი დიხამინჯია (3), ლუკა ბულბულაშვილი (1), ლევან მამულაშვილი (1), ზეზვა იობაშვილი (1), გიგა ზარნაძე, გივი გიორგაძე, ირაკლი გოგოლაძე, გიგი ფერაძე, გიორგი ტიელიძე
მთავარი მწვრთნელი: ანდრეი პორტნოი (უკრაინა)
მსაჯები: რ.გერაეტსი და პ.გერაეტსი (ჰოლანდია)

10 აპრილი, 2016. ევრო 2016-ის შესარჩევი, F ჯგუფი. თბილისი, ახალი სპორტის სასახლე
13:29 სერბეთი

საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, ირაკლი ხიდეშელი, სანდრო ხანდოლიშვილი - გიორგი ცხოვრებაძე (4), გიორგი დიხამინჯია (3), ხაზეინ რუსტამოვი (2), გივი გიორგაძე, ჯაბა ხაჟომია (1), ირაკლი გოგოლაძე (1), ირაკლი კბილაშვილი, ლუკა ბულბულაშვილი, ლევან მამულაშვილი, ზეზვა იობაშვილი, გიგა ზარნაძე, გიგი ფერაძე, გიორგი ტიელიძე
მთავარი მწვრთნელი: ანდრეი პორტნოი (უკრაინა)
მსაჯები: რ.გერაეტსი და პ.გერაეტსი (ჰოლანდია)

8 ნოემბერი, 2016. IHF-ის თასი - ჯგუფი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
55:10 ალბანეთი
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, სანდრო ხანდოლიშვილი - გიორგი დიხამინჯია (12), ხაზეინ რუსტამოვი (9), თემურ ორჯონიკიძე (7), კარლო მათნაძე (6), გიორგი ცხოვრებაძე (4), გიგა ბაინაზიშვილი (4), ირაკლი გოგოლაძე (3), ზურაბ გოგავა (3), გიორგი ლაპიაშვილი (2), გიორგი მიქავა (2), ერეკლე არსენიშვილი (2), ზეზვა იობაშვილი (1)
მწვრთნელები: ბექა ორჯონიკიძე და ტიტე კალანდაძე
მსაჯები: რ.ურსუ და ვ.სერდიუკი (მოლდოვა)

9 ნოემბერი, 2016. IHF-ის თასი - ჯგუფი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
47:8 სომხეთი
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, სანდრო ხანდოლიშვილი - ხაზეინ რუსტამოვი (9), გიორგი დიხამინჯია (7), თემურ ორჯონიკიძე (7), გიორგი ლაპიაშვილი (6), კარლო მათნაძე (5), ზეზვა იობაშვილი (4), გიგა ბაინაზიშვილი (3), ზურაბ გოგავა (3), ირაკლი გოგოლაძე (3)
მწვრთნელები: ბექა ორჯონიკიძე და ტიტე კალანდაძე
მსაჯები: რ.ურსუ და ვ.სერდიუკი (მოლდოვა)

10 ნოემბერი, 2016. IHF-ის თასი - ჯგუფი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
32:16 სომხეთი
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, სანდრო ხანდოლიშვილი - თემურ ორჯონიკიძე (8), ხაზეინ რუსტამოვი (6), გიორგი დიხამინჯია (6), ზეზვა იობაშვილი (3), გიგა ბაინაზიშვილი (2), ირაკლი გოგოლაძე (2), ერეკლე არსენაშვილი (2), გიორგი ცხოვრებაძე (2), გიორგი მიქავა (1), კარლო მათნაძე (1), ზურაბ გოგავა, გიორგი ლაპიაშვილი
მწვრთნელები: ბექა ორჯონიკიძე და ტიტე კალანდაძე
მსაჯები: ი.ბიტიჩი და ს.კასაპი (კოსოვო)

12 ნოემბერი, 2016. IHF-ის თასი - 1/2-ფინალი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
24:33 მოლდოვა
საქართველო: ზურაბ ცინცაძე, სანდრო ხანდოლიშვილი - თემურ ორჯონიკიძე (7), ირაკლი გოგოლაძე (5), ხაზეინ რუსტამოვი (5), ზეზვა იობაშვილი (3), ზურაბ გოგავა (2), ერეკლე არსენაშვილი (1), გიორგი დიხამინჯია (1), გიგა ბაინაზიშვილი, ირაკლი გოგოლაძე, გიორგი ცხოვრებაძე, გიორგი მიქავა, კარლო მათნაძე, გიორგი ლაპიაშვილი
მწვრთნელები: ბექა ორჯონიკიძე და ტიტე კალანდაძე
მსაჯები: ი.ბიტიჩი და ს.კასაპი (კოსოვო)

13 ნოემბერი, 2016. IHF-ის თასი - მე-III ადგილისთვის. ქუთაისის სპორტის სასახლე
40:27 დიდი ბრიტანეთი
საქართველო: სანდრო ხანდოლიშვილი, ზურაბ ცინცაძე - ხაზეინ რუსტამოვი (12), თემურ ორჯონიკიძე (8), გიორგი დიხამინჯია (7), ზეზვა იობაშვილი (4), ირაკლი გოგოლაძე (3), ერეკლე არსენაშვილი (2), გიგა ბაინაზიშვილი (2), გიორგი მიქავა (2), ზურაბ გოგავა, გიორგი ცხოვრებაძე, კარლო მათნაძე, გიორგი ლაპიაშვილი
მწვრთნელები: ბექა ორჯონიკიძე და ტიტე კალანდაძე
მსაჯები: რ.ურსუ და ვ.სერდიუკი (მოლდოვა)