სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ზამთრის ღია ჩემპიონატი 2017 - ვაჟები

თარიღი: 2017 მარტი 06

28 თებერვალი-2 მარტი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი „ოლიმპიკი"
ბატერფლაი
50მ

1.თემურ კობახიძე („დიღომი") - 25.39წმ

2.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 26.94წმ
3.დავით ბოკერია („არენა") - 27.43წმ
100მ
1.თემურ კობახიძე („დიღომი") - 56.03წმ

2.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 58.15წმ
3.კამრან ჯაფაროვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1:03.17წმ
200მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 2:08.61წთ

2.ლუკა პატარაია (რუსთავი) - 2:36.43წთ
3.რუსლან დუნიამალიევი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 2:37.38წთ

ბრასი
50მ

1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 30.11წმ

2.დავით ბოკერია („არენა") - 30.88წმ
3.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 31.04წმ
100მ
1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 1:06.98წთ

2.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 1:09.93წთ
3.მურატ გაზიდზადე (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1:16.00წთ
200მ
1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 2:31.65წთ

2.რატი კერვალიშვილი („ტონუსი") - 2:34.95წთ
3.მურატ გაზიდზადე (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 2:50.00წთ

გულაღმა
5
0მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 28.73წმ

2.ნაზირ ისმაილოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 29.82წმ
3.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 30.15წმ
100მ
1.ნაზირ ისმაილოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1:05.30წთ
2.ლადო გურგენიძე („ტონუსი") - 1:06.17წთ
3.ნურლან ალიევი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 1:09.29წთ
200მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 2:19.03წთ
2.ლადო გურგენიძე („ტონუსი") - 2:27.96წთ
3.ნურლან ალიევი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 2:33.67წთ

თავისუფალი
50მ

1.გიორგი ბიგანიშვილი („დიღომი") - 24.27წმ

2.დავით ბოკერია („არენა") - 24.81წმ
3.ალექსანდრე ლომიძე („ვაკე") - 25.02წმ
100მ
1.ალექსანდრე ლომიძე („ვაკე") - 54.79წმ

2.ნიკოლოზ შუშიაშვილი (წყალბურთის კლუბი „თბილისი") - 55.82წმ
3.გიორგი ქათამაძე („ბლექ სი") და დავით ბოკერია („არენა") - 56.47წმ
200მ
1.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 2:00.01წთ

2.ალექსანდრე ლომიძე („ვაკე") - 2:03.80წთ
3.სანდრო გოგიჩაშვილი („პენტა") - 2:13.01წთ
400მ
1.თემურ კობახიძე („დიღომი") - 4:12.89წთ

2.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 4:15.59წთ
3.ირაკლი კვარაცხელია („ტონუსი") - 4:17.90წთ
800მ
1.თემურ კობახიძე („დიღომი") - 9:02.21წთ

2.გაგა ჩიტიძე (საჩხერე) - 10:22.19წთ
3.გიორგი ბერძენიშვილი („ოლიმპიკი") - 11:23.74წთ
1500მ
1.ლუკა პატარაია (რუსთავი) - 20:20.84წთ

2.ჩინგიზ რაჯაბოვი (ბაქოს ნაკრები, აზერბაიჯანი) - 21:24.94წთ
3.გიორგი ბერძენიშვილი („ოლიმპიკი") - 21:55.46წთ

კომპლექსური
200მ
1.ნიკა ნიაური („ტონუსი") - 2:26.02წთ

2.გიორგი წითელაძე (აჭარა) - 2:30.27წთ
3.ლუკა კუხალაშვილი („ტონუსი") - 2:32.24წთ