სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ზამთრის ღია ჩემპიონატი 2017 - გოგონები

თარიღი: 2017 მარტი 06

28 თებერვალი-2 მარტი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი „ოლიმპიკი"
ბატერფლაი
5
0მ
1.თამარ მჭედლიძე („არენა") - 30.32წმ

2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 34.45წმ
3.მარი რუხაძე („ტონუსი") - 34.65წმ
100მ
1.თამარ მჭედლიძე („არენა") - 1:12.50წთ

2.ნინო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 1:13.46წთ
3.მარი რუხაძე (ჭიათურა) - 1:13.46წთ
200მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2:54.67წთ

2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 3:11.31წთ
3.ნინო ოჩხიკიძე (ჭიათურა) - 3:33.02წთ

ბრასი
50მ

1.სალომე კესარელი („გლდანი") - 36.63წმ

2.მარიამ კალანდაძე („ტონუსი") - 37.47წმ
3.სალომე ლომიძე („ტონუსი") - 37.51წმ
100მ
1.მერი მუმლაძე („ტონუსი") - 1:15.59წთ

2.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 1:15.67წთ
3.მარიამ კალანდაძე („ტონუსი") - 1:20.86წთ
200მ
1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 2:44.51წთ

2.სალომე კესარელი („გლდანი") - 2:56.27წთ
3.მარიამ კალანდაძე („ტონუსი") - 3:01.77წთ

გულაღმა
50მ

1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 33.40წმ

2.ეკატერინე პაპასკირი („ტონუსი") - 34.69წმ
3.თამარ მჭედლიძე („ტონუსი") - 34.29წმ
100მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 1:12.50წთ

2.ეკატერინე პაპასკირი („ტონუსი") - 1:15.27წთ
3.მარი მწარიაშვილი („ოლიმპიკი") - 1:20.07წთ
200მ
1.ეკატერინე პაპასკირი („ტონუსი") - 2:40.71წთ

2.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2:42.97წთ
3.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 2:52.50წთ

თავისუფალი
50მ

1.ელენე ბერაია („ტონუსი") - 28.44წმ

2.მარი ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 29.73წმ
3.თეკლა ბერიძე (საჩხერე) - 30.92წმ
100მ
1.ელენე ბერაია („ტონუსი") - 1:02.35წთ

2.თინათინ კევლიშვილი („არენა") - 1:03.13წთ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 1:06.62წთ
200მ
1.თინათინ კევლიშვილი („არენა") - 2:19.19წთ

2.ნინი კესარელი („გლდანი") - 2:14.73წთ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 2:26.62წთ
400მ
1.ნინი კესარელი („გლდანი") - 5:03.68წთ

2.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 5:12.21წთ
3.ეკატერინა ხარიბინა („გლდანი") - 5:48.81წთ
800მ
1.ნინო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 11:28.06წთ

2.ქრისტინე ჭიტაძე (საჩხერე) - 11:37.85წთ
3.ნათია მაჭავარიანი (საჩხერე) - 12:10.60წთ
1500მ
1.ქრისტინე ჭიტაძე (საჩხერე) - 22:56.03წთ

2.ნათია მაჭავარიანი (საჩხერე) - 23:33.05წთ
3.მარი დემეტრაშვილი (საჩხერე) - 24:25.25წთ

კომპლექსური
200მ
1.თინათინ კევლიშვილი („არენა") - 2:36.52წთ
2.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2:51.67წთ
3.ნინო ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2:52.46წთ