სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ჩემპიონატი 2017 - ვაჟები

თარიღი: 2017 ივლისი 11

6-9 ივლისი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
ბატერფლაი
50მ

1.გიორგი ბიგანიშვილი (დიღომი) - 26,50წმ

2.დავით ბოკერია (არენა) - 27,21წმ
3.საბა მამულაშვილი (ტონუსი) - 27,35წმ
100მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 57,78წმ

2.გიორგი ბიგანიშვილი (დიღომი) - 58,84წმ
3.ირაკლი კვარაცხელია (ტონუსი) - 59,60წმ
200მ
1.აკაკი ვასაძე (რუსთავი) - 2.06,90წთ

2.გაგა ჩიტიძე (საჩხერე) - 2.43,54წთ
3.ალექსანდრე ხადური (დიღომი) - 2.58,49წთ

ბრასი
50მ

1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 29,57წმ

2.დავით ბოკერია (არენა) - 30,83წმ
3.რატი კერვალიშვილი (ტონუსი) - 31,08წმ
100მ
1.ლევან ბახტურიძე (საჩხერე) - 1.06.99წთ

2.გიგა სულხანიშვილი (ტონუსი) - 1.15.04წთ
3.სანდრო გელაშვილი (დიღომი) - 1.15,49წთ
200მ
1.რატი კერვალიშვილი (ტონუსი) - 2.33,71წთ

2.სანდრო ფანოზიშვილი (ტონუსი) - 2.54,85წთ
3.სანდრო გელაშვილი (დიღომი) - 2.58,74წთ

გულაღმა
50მ

1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 28,33წმ
2.ირაკლი კვარაცხელია (ტონუსი) - 29,83წმ
3.გიორგი ბიგანიშვილი (დიღომი) - 30,73წმ
100მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 1.03,09წთ
2.ლუკა ლორთქიფანიძე (აჭარა) - 1.09,06წთ
3.საბა სულხანიშვილი (გლდანი) - 1.10,30წთ
200მ
1.ლუკა ლორთქიფანიძე (აჭარა) - 2.36,18წთ
2.ნოე ფანცხავა (გლდანი) - 2.51,68წთ
3.გიორგი ქსოვრელი (სპორტტაიმი) - 2.56,97წთ

თავისუფალი
50მ

1.გიორგი ბიგანიშვილი (დიღომი) - 23,76წმ

2.დავით შახნაზაროვი (ტონუსი) - 24,35წმ
3.ალექსანდრე ლომიძე (ვაკე) - 24,67წმ
100მ
1.გიორგი ბიგანიშვილი (დიღომი) - 53,30წმ

2.ალექსანდრე ლომიძე (ვაკე) - 53,57წმ
3.დავით ბოკერია (არენა) - 55,73წმ
200მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 1.59,51წთ

2.ლუკა კუხალაშვილი (ტონუსი) - 2.10,15წთ
3.ლუკა ცუცქირიძე (ტონუსი) - 2.19,69წთ
400მ
1.ვლადიმერ გურგენიძე (ტონუსი) - 4.33,51წთ

2.ნიკა ბერიანიძე (ტონუსი) - 4.53,81წთ
3.ნიკა ნიაური (ტონუსი) - 5.17,65წთ
800მ
1.ზურა კორკიტი (სპორტტატიმი) - 11.24,38წთ

2.ლუკა ცინცაძე (საჩხერე) - 11.30,21წთ
3.ლუკა პატარაია (რუსთავი) - 11.57,77წთ
1500მ
1.გაგა ჩიტიძე (საჩხერე) - 20.32,03წთ

2.მამუკა შენგელია (აჭარა) - 22.07,11წთ
3.ლუკა ცინცაძე (საჩხერე) - 22.23,36წთ

კომპლექსური
200მ
1.აკაკი ვაშაკიძე (რუსთავი) - 2.14,23წთ

2.გიორგი წითელაძე (აჭარა) - 2.30,30წთ
3.გაგა ჩიტიძე (საჩხერე) - 2.36,05წთ
400მ
1.ლუკა ლორთქიფანიძე (აჭარა) - 5.34,18წთ

2.ლუკა ცინცაძე (საჩხერე) - 6.16,93წთ
3.საბა მინდორაშვილი (რუსთავი) - 6.27,08წთ
4X100მ
1.ტონუსი - 4.17,86წთ

2.გლდანი - 4.54,48წთ
3.რუსთავი - 5.07,58წთ