სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ჩემპიონატი 2017 - გოგონები

თარიღი: 2017 ივლისი 11

6-9 ივლისი; თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
ბატერფლაი
5
0მ
1.თამარ მჭედლიძე (არენა) - 30,98წმ

2.მარიამ იმნაძე (ტონუსი) - 31,06წმ
3.მარიამ რუხაძე (ტონუსი) - 32,47წმ
100მ
1.ელენე ბერაია (ტონუსი) - 1.09,67წთ

2.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 1.10,59წთ
3.მარიამ რუხაძე (ტონუსი) - 1.14,45წთ
200მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2.57,09წთ

2.ქეთევან ცუცქირიძე (რუსთავი) - 3.20,62წთ
3.ნინო ოჩხიკიძე (ჭიათურა) - 3.32,92წთ

ბრასი
50მ

1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 35,67წმ

2.სალომე კესარელი (გლდანი) - 36,25წმ
3.სალომე ლომიძე (ტონუსი) - 36,96წმ
100მ
1.სალომე კესარელი (გლდანი) - 1.21,20წთ

2.სალომე ლომიძე (ტონუსი) - 1.22,10წთ
3.მარიამ კალანდაძე (ტონუსი) - 1.22,90წთ
200მ
1.სალომე ლომიძე (ტონუსი) - 2.53,66წთ

2.მარიამ კალანდაძე (ტონუსი) - 3.06,97წთ
3.ფატმან დეპგპანკამარეჯი (ტონუსი) - 3.09,77წთ

გულაღმა
50მ

1.რუსუდან გოგინაშვილი (რუსთავი) - 32,08წმ

2.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 32,83წმ
3.ნინო სიხარულიძე (დიღომი) - 36,07წმ
100მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 1.11,67წთ

2.მარიამ ალიბეგაშვილი (გლდანი) - 1.20,83წთ
3.ნინო ოჩხიკიძე (ჭიათურა) - 1.23,36წთ
200მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2.42,80წთ

2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 2.52,49წთ
3.სალომე ნიკოლაიშვილი (სპორტტაიმი) - 2:53,74წთ

თავისუფალი
50მ

1.მარიამ იმნაძე (ტონუსი) - 27,67წმ

2.ელენე ბერაია (ტონუსი) - 28,49წმ
3.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 29,29წმ
100მ
1.მერი მუმლაძე (ტონუსი) - 1.00,56წთ

2.მარიამ იმნაძე (ტონუსი) - 1.00,83წთ
3.თინათინ კევლიშვილი (რუსთავი) - 1.01,14წთ
200მ
1.თინათინ კევლიშვილი (არენა) - 2.14,35წთ

2.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 2.27,56წთ
3.ელენე ფანცხავა (გლდანი) - 2.35,92წთ
400მ
1.მერი მუმლაძე (ტონუსი) - 4.58,22წთ

2.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 5.07,22წთ
3.ეკატერინა ხარიბინა (გლდანი) - 5.42,06წთ
800მ
1.თეონა ბოსტაშვილი (რუსთავი) - 11.01,03წთ

2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 11.24,73წთ
3.ეკატერინე ხარიბინა (გლდანი) - 11.30,08წთ
1500მ
1.მერი მუმლაძე (ტონუსი) - 20.43,23წთ

2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 22.23,36წთ
3.ქრისტინე ჭიტაძე (საჩხერე) - 22.35,51წთ

კომპლექსური
200მ
1.მარიამ ხუტუნიშვილი (ჭიათურა) - 2.48,59წთ
2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 2.51,28წთ
3.თეკლა ბერიძე (საჩხერე) - 2.59,52წთ
400მ
1.თამარ მეგრელიძე (რუსთავი) - 5.44,42წთ
2.თაკო გვიმრაძე (ჭიათურა) - 6.15,87წთ
3.თეკლა ბერიძე (საჩხერე) - 6.31,39წთ
4X100მ
1.ტონუსი - 5.04,90წთ
2.ჭიათურა - 5.21,43წთ
3.გლდანი - 5.32,56წთ