სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

ქართული კლუბები ჩემპიონთა თასზე - 2017-2018

თარიღი: 2017 ივლისი 19

სამტრედია
11
ივლისი, 2017. პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპი. აზერბაიჯანი, ბაქო, ტოფიკ ბახრამოვი
ყარაბაღი (ბაქო, აზერბაიჯანი) 5:0 სამტრედია
გოლები
: 1:0 აფრან ისმაილოვი (10, პენ), 2:0 დინო ნდლოვუ (37), 3:0 დინო ნდლოვუ (45, პენ), 4:0 დონალდ გუერიე (83), 5:0 მიჩელი (90)
ყარაბაღი: იბრაჰიმ შეჰიჩი, გარა გარაევი, მაქსიმ მედვედევი, მიჩელი, დინო ნდლოვუ, მაჰირ მადათოვი, რაშად სადიგოვი (კაპ) (იაკუბ რზეჟნიჩაკი 31), აფრან ისმაილოვი (დონალდ გუერიე 76), ანსი აგოლი, ბადავი ჰუსეინოვი, ჯოშგუნ დინიევი (რიჩარდ ალმეიდა 65)
მწვრთნელი: ყურბან ყურბანოვი
სამტრედია: ომარ მიგინეიშვილი, ლაშა კასრაძე, ნიკა სანდოხაძე, გიული მანჯგალაძე, დავით რაჟამაშვილი (გიორგი ბერიაშვილი 69), თემურ მარკოზაშვილი, ნიკა საბანაძე, გიორგი მჭედლიშვილი, ბაკარ ბალდე, გიორგი დათუნაიშვილი (კაპ), გურამ სამუშია (დავით ჯიქია 64)
მწვრთნელი: გია ცეცაძე
გაფრთხილება: გიული მანჯგალაძე, ბაკარ ბალდე, გიორგი დათუნაიშვილი, გურამ სამუშია
მსაჯები: მეთე ქალქავანი; ბაიუქ ერდემი, ესათ სანქაკტარი (თურქეთი)

18 ივლისი, 2017. პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპი. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის დინამო არენა
სამტრედია 0:1 ყარაბაღი (ბაქო, აზერბაიჯანი)
გოლი
: 0:1 დონალდ გუერიე (22)
სამტრედია: ომარ მიგინეიშვილი, ლაშა კასრაძე, ნიკა სანდოხაძე, გიული მანჯგალაძე, დავით რაჟამაშვილი, თემურ მარკოზაშვილი (გურამ სამუშია 57), ნიკა საბანაძე (დავით ჯიქია 77), გიორგი მჭედლიშვილი, ბაკარ ბალდე, გიორგი დათუნაიშვილი (კაპ), ინტერს გუი (აკაკი ნინუა 84)
მწვრთნელი: გია ცეცაძე
ყარაბაღი: ანტონ კანიბოლოცკი, გარა გარაევი, მაქსიმ მედვედევი (კაპ), მიჩელი, დინო ნდლოვუ (აგაბალა რამაზანოვი 70), მაჰირ მადათოვი, დონალდ გუერიე (აფრან ისმაილოვი 62), რიჩარდ ალმეიდა (რაჰიდ ამირგულიევი 62), ანსი აგოლი, იაკუბ რზეჟნიჩაკი, ბადავი ჰუსეინოვი
მწვრთნელი: ყურბან ყურბანოვი
გაფრთხილება: დავით რაჟამაშვილი, ნიკა სანდოხაძე, რაჰიდ ამირგულიევი, აგაბალა რამაზანოვი
მსაჯები: სრდან იოვანოვიჩი (სერბეთი); უროშ სტოიკოვიჩი, მილან მიჰაილოვიჩი (სერბეთი)