სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საერთაშორისო ტურნირები - 2013

თარიღი: 2017 აგვისტო 21

ევროპის ღია კონტინენტური თასი
2-3 თებერვალი; საქართველო, თბილისის სპორტის სასახლე
ჩემპიონი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
II ადგილი: ლაშა გურული (100კგ)
III ადგილი: პაატა მერებაშვილი (60კგ), ამირან პაპინაშვილი (60კგ), ტრისტან ფეიქრიშვილი (66კგ), ლაშა ტაველური (90კგ), დავით ლორიაშვილი (100კგ), გიორგი ზაქარიაძე (+100კგ)

გრანდ სლემი
9-10 თებერვალი; საფრანგეთი, პარიზი
ჩემპიონი: ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)
II ადგილი: ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ)
III ადგილი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ)

გრან პრი
23-24 თებერვალი; გერმანია, დიუსელდორფი
ჩემპიონი: ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ), ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)
II ადგილი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ), შალვა ქარდავა (66კგ), ზვიად გოგოჭური (90კგ)

ევროპის ღია კონტინენტური თასი
1-2 მარტი; პოლონეთი, ვარშავა
ჩემპიონი: ნუგზარ ტატალაშვილი (73კგ), ლევან წიკლაური (81კგ)
II ადგილი: ზებედა რეხვიაშვილი (73კგ)

ევროპის თასი - ჭაბუკები
15-16 მარტი; თურქეთი, ანთალია
II ადგილი: სიმონ მამარდაშვილი (66კგ), გიორგი გველესიანი (90კგ)
იუნიორი გოგონები
ჩემპიონი: მარიამ ჯანაშვილი (52კგ)

გრან პრი
29-30 მარტი; თურქეთი, სამსუნი
III ადგილი: ზებედა რეხვიაშვილი (73კგ)

ევროპის თასი - ახალგაზრდები
6-7 აპრილი; საბერძნეთი, თესალონიკი
ჩემპიონი: ვაჟა მარგველაშვილი (60კგ), ანდრო ბერუაშვილი (66კგ), ლაშა ტაველური (90კგ), გურამ თუშიშვილი (100კგ), ლევან მატიაშვილი (+100)
II ადგილი: გიორგი საჩალელი (55კგ), ლევან გუგავა (73კგ), ბექა ღვინიაშვილი (90კგ), გიორგი ქავთარაძე (100კგ), გიორგი ზაქარიაძე (+100კგ)
III ადგილი: მინდია ღოლიჯაშვილი (55კგ), ფრიდონ გიგანი (73კგ), როსტომ ხახალეიშვილი (+100კგ)

გრანდ სლემი
4-5 მაისი; აზერბაიჯანი, ბაქო
ჩემპიონი: ლევან წიკლაური (90კგ)
III ადგილი: ტრისტან ფეიქრიშვილი (66კგ), შალვა ქარდავა (66კგ), ზვიად გოგოჭური (90კგ), ლევან მატიაშვილი (+100კგ)

ევროპის ღია კონტინენტური თასი - ჭაბუკები
18-19 მაისი; პოლონეთი, ბიელსკო ბიალა
ჩემპიონი: ჯაბა მუმლაძე (+90კგ)
იუნიორი გოგონები
II ადგილი: მარიამ ჯანაშვილი (52კგ)

მასტერსი
25-27 მაისი; რუსეთი, ტიუმენი
ჩემპიონი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ), ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ), ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)

ევროპის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი
13-20 ივლისი; ჰოლანდია, უტრეხტი
ჩემპიონი: ერეკლე არხოზაშვილი (55კგ), გიორგი კაციაშვილი (60კგ)
II ადგილი: თამაზ კირაკოზაშვილი (73კგ), იესო კვირიკაშვილი (81კგ), გიორგი ძებისაშვილი (+90კგ)
III ადგილი: სიმონ მამარდაშვილი (66კგ)
გოგონები
III ადგილი: მარიამ ჯანაშვილი (52კგ)

გრანდ სლემი
19-21 ივლისი; რუსეთი, მოსკოვი
ჩემპიონი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ)
III ადგილი: ზებედა რეხვიაშვილი (73კგ)

ევროპის თასი
21 ივლისი; გერმანია, შილდენფინგენი
გოგონები
III ადგილი: ირინე ლეონიძე (+78კგ)

ევროპის თასი - ჭაბუკები
26-27 ივლისი; ჩეხეთი, ლიბერეცი
იუნიორი გოგონები
III ადგილი: ელენე ქებაძე (+78კგ)

მსოფლიო თასი - ახალგაზრდები
3-4 აგვისტო; გერმანია, ბერლინი
ჩემპიონი: ბექა ღვინიაშვილი (90კგ), გიორგი ზაქარიაძე (+100კგ)
II ადგილი: უშანგი მარგიანი (81კგ), ლაშა ტაველური (90კგ), ლევან მატიაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ლუხუმ ჩხვიმიანი (60კგ), ლევან გუგავა (73კგ), გურამ თუშიშვილი (100კგ), თორნიკე ოთინაშვილი (100კგ), როსტომ ხახალეიშვილი (+100კგ)

ევროპის თასი
12-13 ოქტომბერი; ბელარუსი, მინსკი
ჩემპიონი: ნოდარ მეტრეველი (+100კგ)

გრანდ სლემი - ძიგორო კანოს მემორიალი
29-30 ნოემბერი; იაპონია, ტოკიო
III ადგილი: ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ), ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)