სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საერთაშორისო ტურნირები - 2014

თარიღი: 2017 აგვისტო 22

გრანდ სლემი
1-2 თებერვალი; საფრანგეთი, პარიზი
ჩემპიონი: ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ)
II ადგილი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ), ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)

ევროპის ღია კონტინენტური თასი
15-16 თებერვალი; ავსტრია, ობერვარტი
ჩემპიონი: ზებედა რეხვიაშვილი (81კგ), ზვიად გოგოჭური (90კგ)

გრან პრი
22-23 თებერვალი; გერმანია, დიუსელდორფი
III ადგილი: ზვიად გოგოჭური (90კგ), ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)

გრან პრი
21-23 მარტი; საქართველო, თბილისის სპორტის სასახლე
ჩემპიონი: ნუგზარ ტატალაშვილი (73კგ), ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ), ზვიად გოგოჭური (90კგ), ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
II ადგილი: ლაშა შავდათუაშვილი (73კგ)
III ადგილი: ლუხუმ ჩხვიმიანი (60კგ), ზებედა რეხვიაშვილი (73კგ), უშანგი მარგიანი (81კგ), ლევან მატიაშვილი (+100კგ)
გოგონები
ჩემპიონი:
ელენე ქებაძე (+78კგ)

გრან პრი
29-30 მარტი; თურქეთი, სამსუნი
ჩემპიონი: ბექა ღვინიაშვილი (90კგ)
II ადგილი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ლევან მატიაშვილი (+100კგ)

ევროპის თასი - ახალგაზრდები
5-6 აპრილი; საბერძნეთი, თესალონიკი
ჩემპიონი: თორნიკე ნაგლიაშვილი (55კგ), ივანე ჯავახიშვილი (60კგ), გიორგი გუგულაშვილი (66კგ), უშანგი მარგიანი (81კგ), გუგა კიბორძალიძე (+100კგ)
II ადგილი: ომარ ნიაზაშვილი (73კგ)
III ადგილი: ბექა ვიბლიანი (66კგ), ილია მალვენიშვილი (90კგ), ზაურ მამარდაშვილი (90კგ), გიორგი თაყაძე (100კგ), გიგა გელაშვილი (+100კგ)
გოგონები
III
ადგილი: ხატია ჯანაშვილი (63კგ)

საერთაშორისო ტურნირი „კასპიის თასი" - ჭაბუკები
25-27 აპრილი; აზერბაიჯანი, ბაქო
ჩემპიონი: ვაჟა ბუბუნაური (46კგ), ალეკო მამიაშვილი (55კგ), ბაგრატ ნინიაშვილი (60კგ), ამირან წიქორიძე (+90კგ)
II ადგილი: გიორგი თუთაშვილი (46კგ), გუგა გოგიტიძე (60კგ), გოგა ქევხიშვილი (73კგ), ვაჟა კაკილაშვილი (90კგ)
III ადგილი: გიორგი ნიაზაშვილი (46კგ), ლაშა დუდაშვილი (66კგ), შოთა ბესიაშვილი (66კგ), ლუკა მაისურაძე (73კგ), ნიკა სიდამონიძე (90კგ), გურამ ქოცმანაშვილი (+90კგ)
იუნიორი გოგონები
ჩემპიონი:
თამარ მჭედლიშვილი (63კგ), ელისო სისაური (70კგ)
II ადგილი: ნინო მგელაძე (52კგ), ნათია მიქაბერიძე (63კგ)

ევროპის თასი - ჭაბუკები
26-27 აპრილი; რუმინეთი, პიტეშტი
იუნიორი გოგონები
ჩემპიონი:
მზია ბებოშვილი (52კგ)
III ადგილი: ხატია ჯანაშვილი (63კგ)

ევროპის ღია კონტინენტური თასი
30-31 მაისი-1 ივნისი; ესპანეთი, მადრიდი
გოგონები
ჩემპიონი:
ესტერ სტამი (70კგ)

ევროპის თასი - ჭაბუკები
3-4 მაისი; გერმანია, ბერლინი
ჩემპიონი: გიორგი გველესიანი (90კგ)
II ადგილი: გიგა გიგაური (73კგ)
III ადგილი: დავით იმერლიშვილი (81კგ)

გრანდ სლემი
10-11 მაისი; აზერბაიჯანი, ბაქო
II ადგილი: უშანგი მარგიანი (81კგ)
III ადგილი: ბექა ღვინიაშვილი (90კგ)

ევროპის ღია კონტინენტური თასი - ჭაბუკები
17-18 მაისი; პოლონეთი, ბიელსკო ბიალა
ჩემპიონი: თემურ ნოზაძე (50კგ), ჯამბულ ქურდიანი (60კგ), გიგა გიგაური (73კგ), გიორგი გველესიანი (90კგ)
II ადგილი: ვანო ხუბაშვილი (50კგ)
III ადგილი: რობინზონ ბეგლარაშვილი (55კგ), ბექა უდესიანი (66კგ)

გრან პრი
7-9 ივნისი; კუბა, ჰავანა
ჩემპიონი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ), ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ), ვარლამ ლიპარტელიანი (90კგ)
III ადგილი: ნუგზარ ტატალაშვილი (73კგ), ბექა ღვინიაშვილი (90კგ)

გრან პრი
21-22 ივნისი; უნგრეთი, ბუდაპეშტი
ჩემპიონი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
II ადგილი: ამირან პაპინაშვილი (60კგ), ლაშა შავდათუაშვილი (73კგ)
III ადგილი: ზებედა რეხვიაშვილი (73კგ), ლევან მატიაშვილი (+100კგ)

გრან პრი
5-6 ივლისი; მონღოლეთი, ულანბატორი
ჩემპიონი: ნუგზარ ტატალაშვილი (73კგ), ბექა ღვინიაშვილი (90კგ)
II ადგილი: ადამ ოქრუაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ლევან მატიაშვილი (+100კგ)
გოგონები
III
ადგილი: ესტერ სტამი (70კგ)

ევროპის თასი - ახალგაზრდები
2-3 აგვისტო; გერმანია, ბერლინი
II ადგილი: კობა მჭედლიშვილი (73კგ), ლევან გუგავა (81კგ)
III ადგილი: თორნიკე ნაგლიაშვილი (55კგ)
გოგონები
III
ადგილი: ელენე ქებაძე (+78კგ)

გრან პრი
12-14 სექტემბერი; ხორვატია, ზაგრები
II ადგილი: ალექსანდრე მსხალაძე (100კგ)

საერთაშორისო ტურნირი „მაგნიტური ნათება" - ჭაბუკები
25-26 ოქტომბერი; ყაზახეთი, ტერმიტაუ
ჩემპიონი: ვანო ხუბაშვილი (55კგ), რობინზონ ბეგლარაშვილი (60კგ)
II ადგილი: ზურაბ კახნიაშვილი (50კგ), ივანე მახათაძე (60კგ), გუგა გოგიტიძე (66კგ)
III ადგილი: თემურ ნოზაძე (55კგ), გოგა ქევხიშვილი (73კგ), ამირან წიქორიძე (+73კგ)
იუნიორი გოგონები
ჩემპიონი: ნინო მგელაძე (52კგ)

გრანდ სლემი - ძიგორო კანოს მემორიალი
6-7 დეკემბერი; იაპონია, ტოკიო
II ადგილი: ლევან მატიაშვილი (+100კგ)
III ადგილი: ავთანდილ ჭრიკიშვილი (81კგ)