სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საერთაშორისო ტურნირები - 2014

თარიღი: 2017 აგვისტო 25

ოქროს გან პრი
1-2 თებერვალი; საფრანგეთი, პარიზი
ჩემპიონი: ზვიად მეტრეველი (97კგ), გიორგი მეშვილდიშვილი (125კგ)
III ადგილი: იოსებ ხუციშვილი (74კგ)

ვიტალის ფრეიდენფელდსის მემორიალი - ახალგაზრდები
22-23 მარტი; ლატვია, რიგა
ჩემპიონი: შოთა ფარტენაძე (60კგ), ომარ გუჯაბიძე (66კგ), ნოდარ კურტანიძე (96კგ)
III ადგილი: ალექსანდრე კილაძე (50კგ), ნუგზარ ბოლქვაძე (50კგ), რამაზ დარჩიძე (55კგ), ტარიელ მაისურაძე (74კგ), გიორგი ჩხარტიშვილი (84კგ)

საერთაშორისო ტურნირი „გამარჯვების თასი" - ჭაბუკები
12-13 აპრილი; თურქეთი, ანტალია
ჩემპიონები: შმაგი თოდუა (54კგ), გურამ მაჭარაშვილი (100კგ)
III ადგილი: თეიმურაზ ვანიშვილი (46კგ), მამუკა ჩაჩუა (58კგ), ივანე ჯულაყიძე (63კგ)
იუნიორი გოგონები
III ადგილი: გვანცა კარელიძე (38კგ), ანი ნაზარიანი (56კგ)

აზერბაიჯანის ჭიდაობის ფედერაციის თასი - ახალგაზრდები
19-20 აპრილი; აზერბაიჯანი, ბაქო, საჭიდაო კომპლექსი სერხედჯი
III ადგილი: რამაზ დარჩიძე (55კგ)

აზერბაიჯანის ჭიდაობის ფედერაციის თასი - ჭაბუკები
19-20 აპრილი; აზერბაიჯანი, ბაქო, საჭიდაო კომპლექსი სერხედჯი
II ადგილი: რამაზ თურმანიძე (42კგ), მექი სიმონია (76კგ)
III ადგილი: ალექსანდრე ლომიძე (50კგ), გოგა მამიაური (58კგ), ლევან ინასარიძე (63კგ)

ჩემპიონთა თასი - ახალგაზრდები
17-18 მაისი; თურქეთი, იზმირი
II ადგილი: ტარიელ მაისურაძე (76კგ), გიორგი ჩხარტიშვილი (84კგ)
III ადგილი: ომარ გურჯიძე (66კგ)

სტეფან სარქისიანის მემორიალი
19-20 ივლისი; სომხეთი, ვანაძორი
ჩემპიონი: კონსტანტინე ხაბალაშვილი (65კგ), ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ)
II ადგილი: კონსტანტინე ხაბალაშვილი (57კგ), ბექა ლომთაძე (61კგ), ჯუმბერ ყველაშვილი (74კგ), ნოდარ ეგაძე (86კგ)
III ადგილი: დავით ტლაშაძე (70კგ), თორნიკე ხიდეშელი (125კგ)

ვაცლავ ციოლკოვსკის მემორიალი
2-3 აგვისტო; პოლონეთი, დაბროვო
ჩემპიონი: ჯუმბერ ყველაშვილი (74კგ), ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ)

ანრი დელანის მემორიალი
28-29 ნოემბერი; საფრანგეთი, ნიცა
ჩემპიონი: ბექა ბუჯიაშვილი (57კგ), ომარ გუსოშვილი (125კგ)
II ადგილი: ელიზბარ ოდიკაძე (97კგ)
III ადგილი: დავით ბერძენიშვილი (65კგ), დავით ტლაშაძე (74კგ), ჯუმბერ ყველაშვილი (86კგ)