სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

შედეგები 2011

თარიღი: 2012 აპრილი 05

 

ქართველ სპორტსმენთა შედეგები 2011 წელს გამართულ მსოფლიოსა და ევროპის ჩემპიონატებსა და საერთაშორისო
ტურნირებზე ოლიმპიურ და არაოლიმპიურ სახეობებში

 ოლიმპიური  არაოლიმპიური მსოფლიო ჩემპიონატი ევროპის ჩემპიონატი საერთაშორისო ტურნირები
 ძიუდო  სამბო დიდები დიდები დიდები
 თავ. ჭიდაობა
 ჭადრაკი ახალგაზრდები ახალგაზრდები ახალგაზრდები
 ბ/რ ჭიდაობა
 რაგბი ჭაბუკები ჭაბუკები ჭაბუკები
 ფიგ. სრიალი
 კარატე
 კრივი  სუმო
 ძალოსნობა  მკლავჭიდი
 მძლეოსნობა
 წყალბურთი
 წყალში ხტომა
კალათბურთი
ტყვიის სროლა
ტაიკვანდო
წყალთხილამურები

მშვილდოსნობა


























ძიუდო
სახელი, გვარი წონა ასაკი ტურნირი ქვეყანა/ქალაქი თარიღი ადგილი
ამბაკო ავალიანი 73 დიდები მსოფლიო თასი თბილისი 29-30.01 I
ავთანდილ ჭრიკიშვილი 81 დიდები მსოფლიო თასი თბილისი 29-30.01 I
დავით კარბელაშვილი 81 დიდები მსოფლიო თასი თბილისი 29-30.01 II
ზვიად ხანჯალიაშვილი +100 დიდები მსოფლიო თასი თბილისი 29-30.01 III







ამირან პაპინაშვილი 60 დიდები სუპერ თასი პარიზი 5-6.02 III






ბეთქილ შუკვანი 60 დიდები მსოფლიო თასი უნგრეთი 12-13.02 III
დავით კარბელაშვილი 81 დიდები მსოფლიო თასი უნგრეთი 12-13.02 III







ამირან პაპინაშვილი 60 დიდები გრან-პრი ბაქო 6-8.04 I







ბეთქილ შუკვანი 60 დიდები ევროპის ჩემპიონატი თურქეთი 20-24.04 II
ლევან ჟორჟოლიანი 100 დიდები ევროპის ჩემპიონატი თურქეთი 20-24.04 II
ვარლამ ლიპარტელიანი 90 დიდები ევროპის ჩემპიონატი თურქეთი
20-24.04 III
ირაკლი ცირეკიძე 100 დიდები ევროპის ჩემპიონატი თურქეთი 20-24.04 III
ნაკრები გუნდი
დიდები ევროპის ჩემპიონატი თურქეთი 20-24.04 III





ბეთქილ შუკვანი 60 დიდები მსოფლიო თასი რუმინეთი 1-4.06 I
ავთანდილ ჭრიკიშვილი 81 დიდები მსოფლიო თასი რუმინეთი 1-4.06 I
ზვიად გოგოჭური 90 დიდები მსოფლიო თასი რუმინეთი 1-4.06 I
ზვიად ხანჯალიაშვილი +100 დიდები მსოფლიო თასი რუმინეთი 1-4.06 II







ირაკლი ცირეკიძე 100 დიდები მსოფლიო ჩემპიონატი საფრანგეთი 22-28.08 III







ლევან ჟორჟოლიანი 100  დიდები მსოფლიო თასი ბაქო 8-9.10 I
ვარლამ ლიპარტელიანი 90 დიდები გრან-პრი აბუ-დაბი 16-18.10 I
ამირან პაპინაშვილი 60 დიდები გრან-პრი აბუ-დაბი 16-18.10 III
ზვიად ხანჯალიაშვილი +100 დიდები გრან-პრი აბუ-დაბი 16-18.10 III
ავთანდილ ჭრიკიშვილი 81 დიდები გრან-პრი სამოა 11-12.10 III
ამირან პაპინაშვილი 60 დიდები გრან-პრი ჰოლანდია 11-12.11 II
ირაკლი ცირეკიძე 100 დიდები გრან-პრი იაპონია 9-11.12 III
კომერ ჟორჟოლიანი 100 დიდები გრან-პრი ჩინეთი 16-18.12 I
გიორგი მერაბიშვილი 55 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 I
შალვა ნინიძე 81 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 I
გიორგი მერმანიშვილი 81 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 II
ლაშა შავდათუაშვილი 66 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 II
ვაჟა მარგელაშვილი 60 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 III
ოთარ არჩვაძე 66 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 III
გიორგი ცნობილაძე 100 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 III
ელგუჯა ბიბილაშვილი 100 ახალგ. ევროპის თასი საბერძნეთი 9-10.04 III
ლაშა შავდათუაშვილი 66 ახალგ. ევროპის პირველობა ბელგია 14-18.09 I
ლერი ჭელიძე 55 ახალგ. ევროპის პირველობა ბელგია 14-18.09 II
ლევან მათიაშვილი +100 ახალგ. ევროპის პირველობა ბელგია 14-18.09 II
მიხეილ ჩოხელი 73 ახალგ. ევროპის პირველობა ბელგია 14-18.09 III
გიორგი მესაბიშვილი 55 ახალგ. მსოფლიო პირველობა კეიპ-თაუნი 4-6.11 III
ლაშა შავდათუაშვილი 66 ახალგ. მსოფლიო პირველობა კეიპ-თაუნი 4-6.11 III
ბექა ღვინიაშვილი 81 ახალგ. მსოფლიო პირველობა კეიპ-თაუნი 4-6.11 III
მარიამ ჯანიაშვილი 57 16 წლ. ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
მარიამ ციხელაშვილი 57 16 წლ. ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
თამაზ კირაკოზაშვილი 60 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
ლევან გუგავა 73 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
ბექა ღვინიაშვილი 81 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
შალვა ჩოხელი 90 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
გიორგი ლაზუაშვილი +90 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 I
აპოლონ ზურაბიანი 66 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 II
ბექა დონგვანი 73 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 II
ადამ ვარაზიშვილი 81 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 II
გიორგი გელაშვილი +90 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 II
გოდერძი ფეტვიაშვილი 55 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
დავით ჩიკაიძე 66 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
ჯაბა მუმლაძე 81 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
ჯაბა კაპანაძე 90 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
ზაზა ხუბულური +90 ჭაბუკები ევროპის თასი თურქეთი 19-20.03 III
თამაზ კირაკოზაშვილი 60 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 I
გიორგი მუზაშვილი 66 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 I
ლევან გუგავა 73 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 I
შალვა ჩოხელი 90 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 I
ლევან დონღვანი 73 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 II
გურამ თუშიშვილი 90 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 II
გიორგი ჩურჩხელაშვილი 66 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 III
ბექა ღვინიაშვილი 81 ჭაბუკები ევროპის თასი უკრაინა 2-3.04 III
შალვა ჩოხელი 90 ჭაბუკები ევროპის თასი პოლონეთი 21-22.05 II
ვანო მამისაშვილი 55 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 I
ბექა ღვინიაშვილი 81 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 I
თამაზ კირაკოზაშვილი 60 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 II
შალვა ჩოხელი 90 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 II
გიორგი ლაზუაშვილი +90 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 II
ჭაბუკთა ნაკრები გუნდი ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 II
ლევან გუგავა 81 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 III
გურამ თუშიშვილი 90 ჭაბუკები ევროპის პირველობა მალტა 24-26.06 III
ბექა ღვინიაშვილი 81 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 I
გურამ თუშიშვილი 90 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 I
ბექა დონღვანი 73 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 II
შალვა ჩოხელი 90 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 II
ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 II
ლევან გუგავა 73 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უკრაინა 9-14.08 III



თავისუფალი ჭიდაობა
სახელი, გვარი წონა ასაკი ტურნირი ქვეყანა/ქალაქი თარიღი ადგილი
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 დიდები თურქეთი საერთაშორისო ტურნირი 10-12.02 I
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 დიდები გერმანია ევროპის ჩემპიონატი 29-31.03 II
დავით მარსაგიშვილი 84 დიდები გერმანია ევროპის ჩემპიონატი 29-31.03 II
დავით ხუციშვილი 74 დიდები გერმანია ევროპის ჩემპიონატი 29-31.03 III
გიორგი ედიშერიშვილი 55 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 I
გივი დავიდოვი 55 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
ტრისტან ჩირგაძე 55 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
შალვა მუზაშვილი 66 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 I
არჩილ ქიტიაშვილი 74 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 II
გოჩა ლომთათიძე 84 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 II
გიორგი მარსაგიშვილი 84 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
ელიზბარ ოდიკაძე 96 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 II
ლევან სეთურიძე 96 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
დავით ქერაშვილი 96 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
მალხაზ ზარქუა 60 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
დავით მოძმანაშვილი 120 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 I
ლევან ბერიანიძე 120 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
გიორგი საკანდელიძე 120 დიდები თბილისი გრან-პრი 10-12.06 III
დავით მოძმანაშვილი 120 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 III
გიორგი ედიშერაშვილი 55 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 II
შალვა მუზიაშვილი 66 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 II
დავით ხუციშვილი 74 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 I
ელიზბარ ოდიკაძე 96 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 II
დავით ქერაშვილი 96 დიდები ბაქო გრან-პრის ფინალი 8-10.07 III
დავით ხუციშვილი 74 დიდები თურქეთი მსოფლიო ჩემპიონატი 12-18.09 III
დავით მარსაგიშვილი 84 დიდები თურქეთი მსოფლიო ჩემპიონატი 12-18.09 III
დავით მოძმანაშვილი 120 დიდები თურქეთი მსოფლიო ჩემპიონატი 12-18.09 III
ლაშა ტალახაძე 50 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 I
თევდორე ებანოიძე 96 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 I
ლაშა როჭიკაშვილი 50 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 II
ლაშა ლომთათიძე 55 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 II
თენგიზ ჩოჩიშვილი 60 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 II
გიორგი ასლანიშვილი 120 ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 II
ნაკრები გუნდი ახალგ. ლატვია საერთაშორისო ტურნირი 19-20.03 II
ბექა ბუჯიაშვილი 50 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
არჩილ ბეუქლიშვილი 50 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ხვთისო იორამაშვილი 50 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
კოტე ხუციშვილი 55 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლაშა ტალახაძე 55 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
დავით გოგრიჭიანი 60 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლაშა ლომთაძე 60 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლევან ქელეხსაშვილი 66 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 I
დავით ბუზიაშვილი 66 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
ალექსი ჭავჭავაძე 74 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 I
დავით ტლაშაძე 74 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
ვალტერ მარგიანი 74 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
რეზო ივანიშვილი 74 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლევან გოგრიჭიანი 84 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 I
სანდრო ამინაშვილი 84 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
ჯუმბერ ყველაშვილი 84 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
მამუკა კორძაია 96 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 I
გიორგი მეშვლდიშვილი 96 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
ვეფხია ჯიჯავაძე 96 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
გიორგი გოგრიჭიანი 96 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
თევდორე ებანოიძე 120 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 I
ვალერი გზირიშვილი 120 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 II
ტარიელ ლაბაძე 120 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლევან გოგრიჭიანი 120 ახალგ. ონი საერთაშორისო ტურნირი 5-7.04 III
ლევან როჭიკაშვილი 50 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
ლაშა ლომთაძე 55 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
ზურაბ ერბოწონაშვილი 74 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
ბექა პეტრიაშვილი 74 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
მამუკა კორძაია 96 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 II
თევდორე ებანოიძე 96 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 IIII
დავით გალეგაშვილი 66 ახალგ. აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04  II
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 I
დავით მარსაგიშვილი 84 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 I
ნაკრები გუნდი ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 II
ბექა პეტრიაშვილი 74 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 II
თენგიზ ჩოჩიშვილი 60 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 III
თორნიკე ებანოიძე 96 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 III
გენო პეტრიაშვილი 120 ახალგ. სერბეთი ევროპის პირველობა 21-26.06 III
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 I
დავით მარსაგიშვილი 84 ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 I
ნაკრები გუნდი ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 II
მამუკა კორძაია 96 ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 II
თევდორე ებანოიძე 120 ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 II
დავით გალეგაშვილი 66 ახალგ. რუმინეთი მსოფლიო პირველობა 30-31.07 III
ბექა ბუჯიაშვილი 50 ახალგ. უკრაინა საერთაშორისო ტურნირი 30.09-1.10 I
გენო პეტრიაშვილი 120 ახალგ. უკრაინა საერთაშორისო ტურნირი 30.09-1.10 I
სანდრო ამინაშვილი 84 ახალგ. უკრაინა საერთაშორისო ტურნირი 30.09-1.10 II
ომარ გუსოშვილი 96 ახალგ. უკრაინა საერთაშორისო ტურნირი 30.09-1.10 II
გიორგი მეშვილდიშვილი 96 ახალგ. უკრაინა საერთაშორისო ტურნირი 30.09-1.10 III
გენო პეტრიაშვილი 100 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 I
ეამაზ ზოიძე 42 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 II
ბექა როჟიკაშვილი 85 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 II
ტაიფუნ აბდულაევი 42 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 III
რამაზ დარჩიძე 46 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 III
ომარ გურჯიძე 69 ჭაბუკები ბაქო საერთაშორისო ტურნირი 14-16.01 III
გოგა კაპანაძე 46 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
რამაზ დარჩიძე 50 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
რაუფ შაკურ-ოღლი 58 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
რობინზონ ხუროშვილი 63 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
შალვა ჭადაშვილი 69 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
გიორგი ჩხარტიშვილი 76 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
ბექა როჭიკაშვილი 85 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
გენო პეტრიაშვილი 100 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 I
გიორგი პაპასკირი 42 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
გიორგი ლეჟავა 46 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
გივი ელიზბარაშვილი 50 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
კახა ფუტკარაძე 54 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
ლევან მურადხანაშვილი 63 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
ირაკლი გოგობერიშვილი 69 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
ირაკლი მწითური 76 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
საბა დეკანოიძე 85 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
ბექა კასეთელიძე 100 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 II
რამინ ზოიძე 42 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
გიგა გაგაშვილი 46 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ვლადიმერ ჩადუნელი 46 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
უჩა საათაშვილი 50 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
თეირან თუშიშვილი 50 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
შალვა ხუციშვილი 54 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
როლანდ ბერიძე 54 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ნიკა წოწოლაშვილი 58 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
რეზო კვირტიძე 63 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ომარ გურჯიძე 69 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
გიორგი ბეჟიაშვილი 69 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
შოთა სეფიშვილი 76 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
გიორგი მელიქიშვილი 76 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ალექსანდრე 85 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
დავით ურატაძე 85 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
როლანდ ანდრიაძე 100 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ამლეტი დვალი 100 ჭაბუკები თბილისი ზ. ბერიაშვილის სახ. საერთ. 4-6.03 III
ბექა როჭიკაშვილი 85 ჭაბუკები აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 II
ტაიფუნ აბდულაევი 42 ჭაბუკები აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
რამაზ ზოიძე 42 ჭაბუკები აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
შალვა ხუციშვილი 50 ჭაბუკები აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
შოთა ფარტენაძე 54 ჭაბუკები აზერბაიჯანი საერთაშორისო ტურნირი 23-24.04 III
გიორგი ჩხარტიშვილი 76 ჭაბუკები თურქეთი საერთაშორისო ტურნირი 15-21.06 II
ბექა როჭიკაშვილი 85 ჭაბუკები თურქეთი საერთაშორისო ტურნირი  15-21.06 II
ტაიფუნ აბდულაევი 42 ჭაბუკები თურქეთი საერთაშორისო ტურნირი 15-21.06 III
გენო პეტრიაშვილი 100 ჭაბუკები პოლონეთი ევროპის პირველობა 9-14.08 I
შოთა ფანცულაია 50 ჭაბუკები პოლონეთი ევროპის პირველობა 9-14.08 II
ომარ გურჯიძე 63 ჭაბუკები პოლონეთი ევროპის პირველობა 9-14.08 II
შოთა ფარტენაძე 54 ჭაბუკები პოლონეთი ევროპის პირველობა 9-14.08 III
გენო პეტრიაშვილი 100 ჭაბუკები უნგრეთი მსოფლიო პირველობა 22-24.08 II
შოთა ფარტენაძე 54 ჭაბუკები უნგრეთი მსოფლიო პირველობა 22-24.08 III
გიორგი ჩხარტიშვილი 76 ჭაბუკები უნგრეთი მსოფლიო პირველობა 22-24.08 III


ბ/რ ჭიდაობა
სახელი, გვარი წონა ასაკი ტურნირი ქვეყანა/ქალაქი თარიღი ადგილი
დიმიტრი ჯავახიშვილი 120 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 29-30.01 III
მანუჩარ კვირკველია 74 დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბულგარეთი 25-27.02 II
მანუჩარ თურმანიძე 66 დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბულგარეთი 25-27.02 III
ანტონ მამაგეიშვილი 66 დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბულგარეთი 25-27.02 III
იოსებ ჯაბიძე 96 დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბულგარეთი 25-27.02 III
დიმიტრი ჯავახიშვილი 120 დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბულგარეთი 25-27.02 III
რევაზ ლაშხი 60 დიდები ევროპის ჩემპიონატი გერმანია 3-4.04 I
ლაშა გოგიტაძე 55 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 I
ირაკლი ქაჯაია 96 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 I
ირაკლი ჭოჭუა 60 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 II
მანუჩარ კვირკველია 74 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 II
რევაზ ნადარეიშვილი 84 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 II
მარად აბულაძე 66 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 II
ქემალ ხარაბაძე 60 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
მანუჩარ ცხადაია 74 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
მათე სოფაძე 84 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
ლაშა ლოლაშვილი 66 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
მუხრან მაჭუტაძე 66 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
იაკობ ქაჯაია 96 დიდები გრან-პრი თბილისი 10-12.06 III
რევაზ ჭელიძე 96 დიდები გრან-პრის ფინალი ბაქო 7-10.07 III
რევაზ ლაშხი 60 დიდები გრან-პრი ესპანეთი 9-10.07 III
არჩილ თურმანიძე 66 დიდები საერთაშორისო ტურნირი პოლონეთი 4-6.08 II
მანუჩარ ცხადაია 66 დიდები მსოფლიო ჩემპიონატი თურქეთი 12-18.09 II
ეროვნული ნაკრები დიდები საერთაშორისო ტურნირი ბელარუსი 25-27.11 III
ქემალ ხარაბაძე 60 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 25-27.11 II
მუხრან მაჭუტაძე 66 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 25-27.11 II
რევაზ ნადარეიშვილი 84 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 25-27.11 II
სანდრო დიხამინჯია 96 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 25-27.11 II
ირაკლი ქაჯაია 96 დიდები საერთაშორისო ტურნირი საფრანგეთი 25-27.11 III
ქემალ ხარაბაძე 60 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 I
საჩინო დავითაია 66 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 I
უშანგი ჩიტიაშვილი 74 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 I
რევაზ ნადარეიშვილი 84 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 I
სერგო გოგისვანიძე 120 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 II
ფირუზ წულუკიძე 60 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 III
გიორგი დავითაია 66 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 III
ზურაბ დათუნაშვილი 74 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 III
რევაზ კობლიაშვილი 84 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 III
შოთა გოგისვანიძე 120 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი ლატვია 19-20.03 III
დავით ჩაკვეტაძე 84 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 I
გიორგი დავითაია 66 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 II
თორნიკე ძამაშვილი 84 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 II
სანდრო დიხამინჯია 96 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 II
სერგო გოგისვანიძე 120 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 II
თორნიკე ტოტიკაშვილი 55 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
ქემალ ხარაბაძე 60 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
საჩინო დავითაია 66 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
ზურაბ დათუნაშვილი 74 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
იაკობ ქაჯაია 96 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
ირაკლი ქაჯაია 96 ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
ნაკრები გუნდი ახალგ. საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 7-8.05 II
ნიკოლოზ ცეცხლაძე 50 ახალგ. ევროპის პირველობა სერბეთი 21-26.06 II
საჩინო დავითაია 66 ახალგ. მსოფლიო პირველობა სერბეთი 21-26.06 II
ზურაბ დათუნაშვილი 74 ახალგ. მსოფლიო პირველობა სერბეთი 21-26.06 III
სანდრო დიხამინჯია 96 ახალგ. მსოფლიო პირველობა სერბეთი 21-26.06 III
ნაკრები გუნდი ახალგ. მსოფლიო პირველობა სერბეთი 21-26.06 III
რევაზ ნადარეიშვილი 84 ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 I
შოთა გოგისვანიძე 120 ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 I
ნაკრები გუნდი ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 I
ზურაბ დათუნაშვილი 74 ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 II
სანდრო დიხამინჯია 96 ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 II
ქემალ ხარაბაძე 60 ახალგ. მსოფლიო პირველობა რუმინეთი 26-31.07 III
ლაშა გობაძე 76 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 I
ზურაბ გედეხაური 100 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 I
გიორგი მდინარაძე 85 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 II
გიორგი ტოტიკაშვილი 54 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
გუნდი ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი აზერბაიჯანი 21-22.04 III
შმაგი ბოლქვაძე 58 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი თურქეთი 15-21.06 I
ლევან ხოზრევანიძე 46 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი თურქეთი 15-21.06 II
ლაშა გობაძე 76 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი თურქეთი 15-21.06 II
ირაკლი კოვზირიძე 85 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი თურქეთი 15-21.06 II
რამაზ ზოიძე 42 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 II
გიორგი მელია 46 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 II
ბაკურ გოგოლი 46 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 III
ედნარ შავაძე 50 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 III
შმაგი ბოლქვაძე 58 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 III
ნიკა მამადაშვილი 63 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 III
ლაშა გობაძე 76 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 I
კუკური კირცხალია 85 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 I
გიორგი მდინარაძე 85 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 II
ბექა კანდელაკი 100 ჭაბუკები საერთაშორისო ტურნირი რუსთავი 8-10.07 III
ლაშა გობაძე 76 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა პოლონეთი 9-14.08 II
კუკური კირცხალია 85 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა პოლონეთი 9-14.08 II
რამაზ ზოიძე 42 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა პოლონეთი 9-14.08 III
ედნარ შავაძე 50 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა პოლონეთი 9-14.08 III
შმაგი ბოლქვაძე 58 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა პოლონეთი 9-14.08 III
რამაზ ზოიძე 42 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უნგრეთი 26-28.08 I
ზურაბ გედეხაური 100 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უნგრეთი 26-28.08 II
ლაშა გობაძე 76 ჭაბუკები მსოფლიო პირველობა უნგრეთი 26-28.08 II


                                                                         
მშვილდოსნობა
სახელი, გვარი
ასაკი ტურნირი ქვეყანა/ქალაქი თარიღი ადგილი