სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2002-2003 - XIII გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 15

ფინალი
26 მაისი, 2003. თბილისი, მიხეილ მესხი. 6000
დინამო (თბილისი) 3:1 სიონი (ბოლნისი)
გოლები:
1:0 ოთარ ხიზანეიშვილი (9), 2:0 ვიტალი დარასელია (19), 3:0 გიორგი ანცაბაძე (45), 3:1 შალვა ისიანი (75)
დინამო:
ირაკლი ზოიძე, კარლოს და როშა (ლადო ახალაია), ალექსანდრე ამისულაშვილი, ოთარ ხიზანეიშვილი (ილია კანდელაკი), გიორგი შაშიაშვილი, ვიტალი დარასელია, ალექსანდრე გოგობერიშვილი, ლადო ბურდული (ირაკლი ვაშაკიძე), დავით კვირკველია, გიორგი ანჩაბაძე, რატი ალექსიძე
მწვრთნელი:
ივო შუშაკი (ხორვატია)
სიონი:
თემურ ვოლკოვი, ავთანდილ ბურნაძე, დავით სვანიძე (რომეო გოგიტაძე), შალვა ხუჯაძე, იური გაბისკირია, ელდარ გვასალია, ჰამლეტ წივწივაძე, ლევან შავგულიძე, კახა დაუშვილი (დავით ბაქრაძე), დავით დათვაძე (შალვა ისიანი), გელა ფანჩულიძე
მწვრთნელი
: თემურ მახარაძე
გაფრთხილება:
ალექსანდრე გოგობერიშვილი
მსაჯები:
მერაბ მალაღურაძე (თბილისი); ლაშა სილაგავა (თბილისი), ლევან მიქელაძე (სამტრედია)

ბომბარდირი

ოთარ მარცვალაძე (თბილისის ვიტ ჯორჯია 2) - 8 გოლი

* * *
1/2 ფინალი

ლოკომოტივი (თბილისი) - დინამო (თბილისი) 0:4, 1:2; სიონი (ბოლნისი) - ტორპედო (ქუთაისი) 1:0, 0:0

1/4 ფინალი
ლოკომოტივი (თბილისი)
- მილანი (წნორი) 0:0, 1:1; ტორპედო (ქუთაისი) - დილა (გორი) 3:1, 2:0; დინამო (თბილისი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:0, 1:1; სიონი (ბოლნისი) - სპარტაკი (თბილისი) 3:0, 1:2

1/8 ფინალი
დინამო (თბილისი)
- დინამო (ბათუმი) 2:0, 2:1; საქართველოს ჭაბუკთა ნაკრები - ტორპედო (ქუთაისი) 0:4, 2:1; ლოკომოტივი (თბილისი) - მერანი-ოლიმპი (თბილისი) 1:0, 2:0; დინამო 2 (თბილისი) - სპარტაკი (თბილისი) 0:1, 1:1; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - მერცხალი (ოზურგეთი) 2:0, 2:0; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - სიონი (ბოლნისი) 0:0, 1:2; ქობულეთი - დილა (გორი) 0:0, 0:3; გურია (ლანჩხუთი) - მილანი (წნორი) 1:0, 0:3

1/16 ფინალი
ლოკომოტივი (თბილისი)
- თსუ (თბილისი) 1:0, 1:0; გორდა (რუსთავი) - სპარტაკი (თბილისი) 0:3, 0:1; სიონი (ბოლნისი) - ალაზანი-მერანი (გურჯაანი) 7:1, 4:2; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ჩიხურა (საჩხერე) 7:1, 1:0; მილანი (წნორი) - ნორჩი დინამოელი (თბილისი) 1:0, 0:0; დინამო 2 (თბილისი) - ივერია (ხაშური) 2:1, 0:0; ცხინვალი - საქართველოს ჭაბუკთა ნაკრები 1:1, 1:2; მერანი-ოლიმპი (თბილისი) - ლოკომოტივი 2 (თბილისი) 1:0, 1:1; მცხეთა - დინამო (თბილისი) 0:3; 0:7; დილა (გორი) - ვიტ ჯორჯია 2 (თბილისი) 3:0, 1:1; მეტალურგი (ზესტაფონი) - ქობულეთი 0:3, 1:4; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - ლოკომოტივი (სამტრედია) 6:0, 3:0; მერცხალი (ოზურგეთი) - კოლხეთი 2 (ფოთი) 5:1, 1:3; ლაზიკა (ზუგდიდი) - გურია (ლანჩხუთი) 1:2, 0:2; დინამო (ბათუმი) - კოლხეთი (ხობი) 4:1, 1:0; ტორპედო (ქუთაისი) - სამგურალი (წყალტუბო) 5:1, 3:0

III
წინასწარი ეტაპი
ნორჩი დინამოელი (თბილისი)
- ჰერეთი (თბილისი) 4:0; ვიტ ჯორჯია 2 (თბილისი) - ყაზბეგი (თბილისი) 2:0; მეშახტე (ტყიბული) - ჩიხურა (საჩხერე) 3:3 (პენ 2:4); კოლხეთი 2 (ფოთი) - სქური (წალენჯიხა) 5:1

II
წინასწარი ეტაპი
მაუდი (თბილისი) - ჰერეთი (ჭაბუკიანი) 1:1 (პენ 2:4); გორდა 2 (რუსთავი) - ნორჩი დინამოელი (თბილისი) 2:3; ვიტ ჯორჯია 2 (თბილისი) - დილა 2 (გორი) 19:0; ყაზბეგი (თბილისი) - ცხუმი (სოხუმი) 1:0

I
წინასწარი ეტაპი
კახეთი (თელავი) - ნორჩი დინამოელი (თბილისი) 0:1; დინამო 3 (თბილისი) - მაუდი (თბილისი) 0:3; ზოოვეტი (თბილისი) - გორდა 2 (რუსთავი) 0:2; კრწანისი (თბილისი) - ჰერეთი (ჭაბუკიანი) 1:2; დილა 2 (გორი) - ცხინვალი 2 2:1; ყაზბეგი (თბილისი) - პრემა (თბილისი) 2:1; ვაკე 91 (თბილისი) - ცხუმი (სოხუმი) 0:2; ვიტ ჯორჯია 2 (თბილისი) - ოლიმპი (თბილისი) 7:0; კოლხეთი 2 (ფოთი) - დინამო 2 (ბათუმი) 2:1; ჩიხურა (საჩხერე) - მაღაროელი (ჭიათურა) 3:1; სქური (წალენჯიხა) - ოდიში (ზუგდიდი) 4:1; შევარდენი (ზესტაფონი) - მეშახტე (ტყიბული) 0:2