სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2003-2004 - XIV გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 15

ფინალი
26 მაისი, 2004. თბილისი, მიხეილ მესხი. 15000
დინამო (თბილისი) 2:1 ტორპედო (ქუთაისი)
გოლები:
0:1 სულიკო დავითაშვილი (3), 1:1 შოთა კაშია (61), 2:1 ლევან სილაგაძე (64)
დინამო:
ირაკლი ზოიძე, ლევან სილაგაძე, ილია კანდელაკი, შოთა კაშია, გიორგი შაშიაშვილი, დავით კვირკველია, გიორგი ნემსაძე, მიხეილ კაკალაძე (ლევან ხმალაძე 78), ლადო ახალაია, გიორგი ანჩაბაძე (შოთა გრიგალაშვილი 88), სანდრო იაშვილი (ლევან მელქაძე 59)
მწვრთნელი:
გია გეგუჩაძე
ტორპედო:
ზვიად სტურუა, მიხეილ მახვილაძე, დავით გამეზარდაშვილი, ლაშა ჭელიძე, სევასტი თოდუა, გიორგი მემარნიშვილი (მიხეილ ხუციშვილი 86), სულიკო დავითაშვილი, შოთა აბუნაშვილი (შალვა მუმლაძე 82), ალექსანდრე კოშკაძე, დავით ბოლქვაძე (გაგა ჩხეტიანი 79), გია ნერგაძე
მწვრთნელი
: ოთარ გაბელია
გაფრთხილება:
ილია კანდელაკი, შოთა კაშია, ლევან სილაგაძე
მსაჯები:
სერგო კვარაცხელია (ზუგდიდი); მამუკა ელიკაშვილი (თბილისი), ზაზა მენთეშაშვილი (თბილისი)

ბომბარდირი

სულიკო დავითაშვილი (ქუთაისის ტორპედო) - 10 გოლი

* * *
1/2 ფინალი
ტორპედო (ქუთაისი)
- სპარტაკი (თბილისი) 2:0, 0:0; დინამო (თბილისი) - დილა (გორი) 1:0, 1:0

1/4 ფინალი

ქობულეთი - ტორპედო (ქუთაისი) 0:5, 1:5; სპარტაკი (თბილისი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:0, 1:1; დინამო (თბილისი) - დინამო (ბათუმი) 2:0, 4:1; დილა (გორი) - თბილისი 0:0, 1:1

1/8 ფინალი
დინამო (ბათუმი)
- მცხეთა-ურიონი (მცხეთა) 1:0, 0:0; დილა (გორი) - ჰერეთი (ლაგოდეხი) 3:0, 1:1; ტორპედო (ქუთაისი) - სიონი (ბოლნისი) 0:0, 3:2; დინამო (თბილისი) - სამგურალი (წყალტუბო) 6:0, 1:3; ამერი (თბილისი) - სპარტაკი (თბილისი) 0:0, 0:2; მერცხალი (ოზურგეთი) - ქობულეთი 2:1, 0:1; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 0:3, 0:3; ლოკომოტივი (თბილისი) - თბილისი 1:0, 0:1 (პენ 3:4)

1/16 ფინალი*
მცხეთა
- ს.კ. თბილისი 1:0, 1:0; დინამო (თბილისი) - ვიტ ჯორჯია (მცხეთა) 3:0, 3:1; ცხინვალი - ჰერეთი (ლაგოდეხი) 2:1, 0:1; ამერი (თბილისი) - ურიონი (თბილისი) 2:0, 5:0; ლოკომოტივი (თბილისი) - გორდა (რუსთავი) 3:3, 4:0; მერცხალი (ოზურგეთი) - მეტალურგი (ზესტაფონი) 0:0, 1:0; ტორპედო (ქუთაისი) - გურია (ლანჩხუთი) 5:0, 2:1; სამგურალი (წყალტუბო) - ლუკა (ბათუმი) 0:0, 1:0; თბილისი - მილანი (წნორი) 2:0, 2:1; სპარტაკი (თბილისი) - პრემა (თბილისი) 1:0, 1:0; სიონი (ბოლნისი) - ივერია (ხაშური) 2:0, 2:1; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ჩიხურა (საჩხერე) 1:0, 3:0; დინამო (თბილისი) - დინამო (ზუგდიდი) 3:0, 5:1; ქობულეთი - ლოკომოტივი (სამტრედია) 5:0, 2:0; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - დინამო (ქუთაისი) 4:0, 3:2; დილა (გორი) - ავაზა (თბილისი) 1:0, 5:0
*-თბილისის ასამ თამაშზე უარი განაცხადა და მის ნაცვლად 1/16 ფინალში თბილისის ურიონმა იასპარეზა
*-თბილისის თასის გათამაშების შედეგების მიხედვით, 1/16 ფინალში თბილისის პრემამ და ავაზამ იასპარეზეს

IV
წინასწარი ეტაპი, ცენტრალური ზონა
ასა (თბილისი)
- ტონთიო (გორი) 2:1

III
წინასწარი ეტაპი, ცენტრალური ზონა
ურიონი (თბილისი) - ასა (თბილისი) 1:2; ტონთიო (გორი) - განთიადი (კასპი) 1:1 (პენ 5:4)

II
წინასწარი ეტაპი, ცენტრალური ზონა
განთიადი (კასპი)
- მესხეთი (ახალციხე) 2:1; ირაო (თბილისი) - ურიონი (თბილისი) 3:4; ასა (თბილისი) - ყაზბეგი (თბილისი) 2:0; ზოოვეტი (თბილისი) - ტონთიო (გორი) 0:3 - ტექნიკური მოგება

II
წინასწარი ეტაპი, დასავლეთი ზონა
დინამო (ქუთაისი)
- მაღაროელი (ჭიათურა) 2:0; დინამო (ზუგდიდი) - რაჭა (ამბროლაური) 3:0 - ტექნიკური მოგება

I
წინასწარი ეტაპი, აღმოსავლეთი ზონა
ერთობა (ახმეტა) - ჰერეთი (ლაგოდეხი) 0:3; თენგიზ სულაქველიძის სახელობის საფეხბურთო აკადემია (თბილისი) - თბილისი 0:1

I
წინასწარი ეტაპი, ცენტრალური ზონა
მერანი (თბილისი) - ასა (თბილისი) 2:2 (პენ 1:4)

I
წინასწარი ეტაპი, დასავლეთი ზონა
მეშახტე (ტყიბული) - რაჭა (ამბროლაური) 1:3; კოლხეთი (ხობი) - დინამო (ზუგდიდი) 3:4