სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2004-2005 - XV გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 15

ფინალი
26 მაისი, 2005. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის ეროვნული სტადიონი. 15000
ლოკომოტივი (თბილისი) 2:0 ზესტაფონი
გოლები:
1:0 მიხეილ ბობოხიძე (55), 2:0 ნუკრი მანჩხავა (61)
ლოკომოტივი:
ზვიად სტურუა, როინ ონიანი, გიორგი ონიანი, მიხეილ მახვილაძე, ნუკრი მანჩხავა, დავით გიგაური, გიორგი სეთურიძე, ლევან სანიკიძე, ლაშა ქებაძე (გიორგი ყიფიანი), ირაკლი სირბილაძე (რამონ დე ანაია), მიხეილ ბობოხიძე (გიორგი კახელიშვილი)
მწვრთნელი:
ნოდარ აკობია
ზესტაფონი:
გიორგი სომხიშვილი, ზურაბ იონანიძე, თენგიზ ჩიკვილაძე (გია იმედაძე), შალვა ღონღაძე, სევასტი თოდუა, ზურაბ ძამსაშვილი, ზაზა ზირაქიშვილი, ვალტერ გუჩუა (მიხეილ ბესარაშვილი), გიორგი თურმანიძე, გიორგი განუგრავა (სერგეი ნუდნი), კახა ჩხეტიანი
მწვრთნელი
: თემურ მახარაძე
გაფრთხილება:
გიორგი სეთურიძე, ზურაბ იონანიძე, ლევან სანიკიძე
მსაჯები:
ლევან ფანიაშვილი (თბილისი); ზაზა მენთეშაშვილი (თბილისი), გურამ ჩიგოგიძე (სამტრედია)

ბომბარდირი

გიორგი დარსაძე (ქუთაისის ტორპედო) - 5 გოლი

* * *
1/2 ფინალი
ლოკომოტივი (თბილისი)
- ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 2:0, 2:1; თბილისი - ზესტაფონი 0:0, 1:2

1/4 ფინალი
თბილისი
- ტორპედო (ქუთაისი) 2:0, 1:2; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ამერი (თბილისი) 5:2, 2:0; დინამო (ბათუმი) - ზესტაფონი 0:0, 0:1; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - ლოკომოტივი (თბილისი) 0:0, 0:2

1/8 ფინალი
ვიტ ჯორჯია (თბილისი)
- ჭაბუკიანი 6:0, 6:0; დინამო (ბათუმი) - პრემა (თბილისი) 1:0, 4:0; სიონი (ბოლნისი) - ამერი (თბილისი) 2:3, 0:2; დინამო (თბილისი) - ზესტაფონი 2:1, 0:1; ტორპედო (ქუთაისი) - მერანი-მილანი (თბილისი) 4:0, 0:2; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - ცხინვალი 4:0, 2:0; თბილისი - დილა (გორი) 2:0, 3:4; სპარტაკი (თბილისი) - ლოკომოტივი (თბილისი) 1:2, 1:6

1/16 ფინალი
ტორპედო (ქუთაისი)
- გურია (ლანჩხუთი) 6:0, 5:5; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - სენაკური (სენაკი) 5:0, 2:0; დინამო (ბათუმი) - კოლხეთი (ხობი) 4:0, 1:1; ზესტაფონი - მაღაროელი (ჭიათურა) 3:2, 4:2; ჩიხურა (საჩხერე) - ამერი (თბილისი) 1:2, 1:4; ლოკომოტივი (თბილისი) - ივერია (ხაშური) 3:0, 0:0; სიონი (ბოლნისი) - ბორჯომი 2:2, 1:0; რუსთავი - ჭაბუკიანი 2:1, 0:1; სპარტაკი (თბილისი) - ცხუმი (სოხუმი) 3:1, 0:0; ცხინვალი - მუხრანი 2:0, 1:1; მერანი-მილანი (თბილისი) - კახეთი (თელავი) 2:0, 1:2; პრემა (თბილისი) - საგარეჯო 1:0, 2:0