სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2005-2006 - XVI გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 15

ფინალი
13 მაისი, 2006. თბილისი, მიხეილ მესხი. 10000
ამერი (თბილისი) 2:2 (პენ 4:3) ზესტაფონი
გოლები:
1:0 სულიკო დავითაშვილი (10), 1:1 ზურაბ იონანიძე (29), 2:1 რატი წინამძღვრიშვილი (50), 2:2 შალვა ღონღაძე (90)
ამერი:
ზურაბ ქვაჩახია, ამირან კედელაშვილი, ვახტანგ ხვადაგიანი, გიორგი ელბაქიძე, გიორგი დავითნიძე, დენის დობროვოლსკი, სულიკო დავითაშვილი (გიორგი კვახაძე 78), დავით ბოლქვაძე, დავით სევასტოპულო (გრიგოლ დოლიძე 60), გიორგი დეკანოსიძე, რატი წინამძღვრიშვილი (დიმიტრი ტატანაშვილი)
მწვრთნელი:
გიორგი ჩიხრაძე
ზესტაფონი:
გრიგოლ ჭანტურია, ზურაბ იონანიძე, გიორგი თურმანიძე, შალვა ღონღაძე, სევასტი თოდუა, ალექსი ბენაშვილი (გია იმედაძე 74), მირზა ბჟალავა (სერგეი ნუდნი 62), გიორგი განუგრავა, ბექა ნოზაძე (გიორგი ჭელიძე 69), გოგა ფიფია, კახა ჩხეტიანი
მწვრთნელი
: კობა ჟორჟიკაშვილი
გაფრთხილება:
გიორგი დავითნიძე, ზურაბ იონანიძე, ვახტანგ ხვადაგიანი, დენის დობროვოლსკი, გიორგი დეკანოსიძე, გიორგი ელბაქიძე, ამირან კედელაშვილი, შალვა ღონღაძე, დავით ბოლქვაძე, დიმიტრი ტატანაშვილი, გრიგოლ დოლიძე, სერგეი ნუდნი, კახა ჩხეტიანი
მსაჯები:
გიორგი ვადაჭკორია (თბილისი); ზურაბ ჯვარიძე (თბილისი), ლევან მიქელაძე (სამტრედია)

ბომბარდირი

სულიკო დავითაშვილი (თბილისის ამერი) - 6 გოლი

* * *
1/2 ფინალი

ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ზესტაფონი 1:2, 1:3; სიონი (ბოლნისი) - ამერი (თბილისი) 0:0, 0:1

1/4 ფინალი
სიონი (ბოლნისი)
- ბორჯომი 1:0, 1:0; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ლოკომოტივი (თბილისი) 3:1, 1:0; ამერი (თბილისი) - კოლხეთი 1913 (ფოთი) 0:0, 0:1; ზესტაფონი - დინამო (თბილისი) 1:0, 0:0

1/8 ფინალი
ამერი (თბილისი)
- გაგრა 4:1, 0:0; ბორჯომი - დინამო (სოხუმი) 2:0, 2:1; დინამო (თბილისი) - ჩიხურა (საჩხერე) 0:0, 2:0; სპარტაკი (თბილისი) - ზესტაფონი 0:4, 1:3; სიონი (ბოლნისი) - მესხეთი (ახალციხე) 2:0, 1:1; დინამო (ბათუმი) - კოლხეთი 1913 (ფოთი) 0:2, 0:1; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ტორპედო (ქუთაისი) 1:0, 5:0; ლოკომოტივი (თბილისი) - თბილისი 1:0, 1:0

1/16 ფინალი

დილა (გორი) - მესხეთი (ახალციხე) 3:3, 0:1; ზესტაფონი - ზუგდიდი 3:0, 4:0; დინამო (სოხუმი) - საგარეჯო 1:1, 1:1 (პენ 3:0); ბორჯომი - მერანი (თბილისი) 2:0, 2:1; ამერი (თბილისი) - მეშაქრე (აგარა) 1:2, 4:1; დინამო (ბათუმი) - გურია (ლანჩხუთი) 3:0, 3:1; სიონი (ბოლნისი) - ლიახვი (თამარაშენი) 6:1, 2:1; კოლხეთი 1913 (ფოთი) - მაღაროელი (ჭიათურა) 6:0, 2:0; სპარტაკი (თბილისი) - სამგორი (გარდაბანი) 3:1, 3:2; კახეთი (თელავი) - ჩიხურა (საჩხერე) 0:3, 1:3; თბილისი - რუსთავი 3:1, 0:1; ცხინვალი - გაგრა 4:4, 3:3