სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2006-2007 - XVII გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 21

ფინალი
26 მაისი, 2007. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის ეროვნული სტადიონი. 25000
ამერი (თბილისი) 1:0 ზესტაფონი
გოლი:
1:0 დიმიტრი ტატანაშვილი (60)
ამერი:
ზურაბ ქვაჩახია, ვახტანგ ხვადაგიანი, გივი დიდავა, თენგიზ ჩიკვილაძე, გიორგი დავითნიძე, გრიგოლ დოლიძე (ვლადიმერ კაკაშვილი 86), სულიკო დავითაშვილი, დენის დობროვოლსკი, დავით ბოლქვაძე (მიხეილ მესხი 68), გიორგი დეკანოსიძე, დიმიტრი ტატანაშვილი (ბესიკ ჩიმაკაძე 71)
მწვრთნელი:
გიორგი ჩიხრაძე
ზესტაფონი:
გრიგოლ ჭანტურია, ზურაბ იონანიძე, როინ ონიანი, შალვა ღონღაძე, სევასტი თოდუა (გოგა გიგია 65), პოლ კესანი, ედიკ საჯაია, ჟონატას ტორესი, გიორგი ნუგზარის ძე ჭელიძე, ჟილვან ვიეირა, კახა ჩხეტიანი (გაგა ჩხეტიანი 70)
მწვრთნელი
: თემურ მახარაძე
გაფრთხილება:
გიორგი დავითნიძე, თენგიზ ჩიკვილაძე, პოლ კესანი, ჟილვან ვიეირა, მიხეილ მესხი, როინ ონიანი, ზურაბ ქვაჩახია, ედიკ საჯაია
მსაჯები:
ჩუნეთ ჩაქირი; ბ.დურანი, ჯ.სატმანი (თურქეთი)

ბომბარდირი

გოგა ფიფია (ზესტაფონი) - 7 გოლი

* * *
1/2 ფინალი
ამერი (თბილისი)
- სიონი (ბოლნისი) 3:0, 1:4 (დდ); ზესტაფონი - დინამო (ბათუმი) 4:0, 1:0

1/4 ფინალი
ამერი (თბილისი)
- დინამო (თბილისი) 2:1, 0:0; ბორჯომი - ზესტაფონი 1:2, 1:1; ჩიხურა (საჩხერე) - სიონი (ბოლნისი) 2:3, 1:0; დინამო (ბათუმი) - ტორპედო (ქუთაისი) 0:0, 3:0

ჯგუფური ეტაპი
A
ჯგუფი
ამერი (თბილისი) - სპარტაკი (თბილისი) 3:0, 2:0; ზესტაფონი - კახეთი (თელავი) 5:0, 2:0; სპარტაკი (თბილისი) - კახეთი (თელავი) 0:3, 0:3; ამერი (თბილისი) - ზესტაფონი 2:0, 1:4; ზესტაფონი - სპარტაკი (თბილისი) 0:0, 3:0; კახეთი (თელავი) - ამერი (თბილისი) 1:1, 0:2

B
ჯგუფი
ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - მესხეთი (ახალციხე) 0:0, 0:0; ტორპედო (ქუთაისი) - ბორჯომი 4:1, 0:0; მესხეთი (ახალციხე) - ბორჯომი 0:1, 1:3; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - ტორპედო (ქუთაისი) 0:1, 0:1; ტორპედო (ქუთაისი) - მესხეთი (ახალციხე) 0:0, 0:3; ბორჯომი - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 0:0, 0:4

C
ჯგუფი
დინამო (თბილისი) - ნორჩი დინამო (თბილისი) 4:1, 3:0; ოლიმპი (რუსთავი) - ჩიხურა (საჩხერე) 0:0, 0:1; ნორჩი დინამო (თბილისი) - ჩიხურა (საჩხერე) 0:2, 1:1; დინამო (თბილისი) - ოლიმპი (რუსთავი) 3:0, 2:3; ოლიმპი (რუსთავი) - ნორჩი დინამო (თბილისი) 3:0, 2:3; ჩიხურა (საჩხერე) - დინამო (თბილისი) 2:0, 1:5

D
ჯგუფი
სიონი (ბოლნისი) - მეშაქრე (აგარა) 2:0, 2:0; მერანი (თბილისი) - დინამო (ბათუმი) 0:4, 1:1; მეშაქრე (აგარა) - დინამო (ბათუმი) 0:2, 0:3; სიონი (ბოლნისი) - მერანი (თბილისი) 2:1, 1:0; მერანი (თბილისი) - მეშაქრე (აგარა) 2:0, 1:3; დინამო (ბათუმი) - სიონი (ბოლნისი) 1:1, 0:1

1/16 ფინალი
ტორპედო (ქუთაისი)
- მეშახტე (ტყიბული) 2:0, 3:0; ჩიხურა (საჩხერე) - სამტრედია 4:0, 0:0; ზესტაფონი - გურია (ლანჩხუთი) 5:0, 4:1; ბორჯომი - მერცხალი (ოზურგეთი) 4:0, 2:0; დინამო (ბათუმი) - მგლები (ზუგდიდი) 1:2, 2:1 (პენ 4:2); ოლიმპი (რუსთავი) - მაღაროელი (ჭიათურა) 5:1, 4:1; დილა (გორი) - მეშაქრე (აგარა) 0:4, 3:3; კახეთი (თელავი) - ამირანი (თბილისი) 3:1, 3:5; მერანი (თბილისი) - ლიახვი (თამარაშენი) 2:0, 4:0; გაგრა - მესხეთი (ახალციხე) 2:1, 0:2; სპარტაკი (თბილისი) - ზოოვეტი (გარდაბანი) 3:1, 1:0; ლოკომოტივი (თბილისი) - ნორჩი დინამო (თბილისი) 2:2, 0:2