სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2009-2010 - XX გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 25

ფინალი
26 მაისი, 2010. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის ეროვნული სტადიონი. 12000
ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:0 დინამო (თბილისი)
გოლი:
1:0 გიორგი დათუნაიშვილი (40)
ვიტ ჯორჯია:
გრიგოლ ბედიაშვილი, დავით ხურცილავა, დავით ლომაია, ალექსანდრე კვახაძე, ჯაბა ლიპარტია (გიგა ბეჭვაია 79), გიორგი ვასაძე, ლუკა რაზმაძე, ლაშა ჯაფარიძე, ირაკლი კლიმიაშვილი (გურამ გურეშიძე 90), გიორგი ბერიაშვილი (ვახტანგ კვარაცხელია 68), გიორგი დათუნაიშვილი
მწვრთნელი:
მერაბ კოჭლაშვილი
დინამო:
გიორგი ლორია, თენგიზ ჩიკვილაძე, გულვერდ თომაშვილი, გურამ კაშია, ალექსანდრ კრსტესკი (გიორგი თექთურმანიძე 76), ედნილსონ პედრო როჩა, ალექსანდრე კოშკაძე, ლევან კაკუბავა, შოთა კაშია (რობერტო სუარეშ ანგინეტი 67), გიორგი კახელიშვილი (დონალდ ჯიუსი 58), მათე ვაწაძე
მწვრთნელი
: კახი კაჭარავა
გაფრთხილება:
დავით ხურცილავა, თენგიზ ჩიკვილაძე, გიორგი დათუნაიშვილი, გიორგი თექთურმანიძე, გიორგი ვასაძე, გრიგოლ ბედიაშვილი
მსაჯები:
ლაშა სილაგავა (თბილისი); ლევან თოდრია (თბილისი), ზაზა ფიფია (გალი)

ბომბარდირი

რეზო ჯიქია (ზუგდიდის ბაია) - 5 გოლი

* * *
1/2 ფინალი

სპარტაკი (ცხინვალი) - დინამო (თბილისი) 0:0, 0:3; მერანი (მარტვილი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:0, 0:2

1/4 ფინალი

ჩიხურა (საჩხერე) - დინამო (თბილისი) 1:1, 0:0; ბაია (ზუგდიდი) - სპარტაკი (ცხინვალი) 1:1, 1:2; ზესტაფონი - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 3:0; 0:4; მერანი (მარტვილი) - კოლხეთი (ფოთი) 0:0, 1:1

1/8 ფინალი
ბაია (ზუგდიდი)
- სიონი (ბოლნისი) 3:0; ტორპედო 2008 (ქუთაისი) - ზესტაფონი 0:2; ჩიხურა (საჩხერე) - ოლიმპი (რუსთავი) 1:0; 35-ე საფეხბურთო სკოლა (თბილისი) - დინამო (თბილისი) 0:1; კოლხეთი (ფოთი) - გაგრა 2:1; მერცხალი (ოზურგეთი) - სპარტაკი (ცხინვალი) 0:6; მერანი (მარტვილი) - სამტრედია 2:0; ლოკომოტივი (თბილისი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:3

1/16 ფინალი

დუშეთი - გაგრა 1:2; 35-ე საფეხბურთო სკოლა (თბილისი) - მესხეთი (ახალციხე) 2:1; ნორჩი დინამო (თბილისი) - სიონი (ბოლნისი) 0:1; იბსუ (თბილისი) - სპარტაკი (ცხინვალი) 0:2; ჰერეთი (ლაგოდეხი) - ლოკომოტივი (თბილისი) 1:2; ადელი (ბათუმი) - ტორპედო 2008 (ქუთაისი) 1:3; მერცხალი (ოზურგეთი) - ჭიათურა 2:1; იმერეთი (ხონი) - კოლხეთი (ფოთი) 2:3; დინამო (ბათუმი) - ჩიხურა (საჩხერე) 1:2; გურია (ლანჩხუთი) - ბაია (ზუგდიდი) 1:3; მეშახტე (ტყიბული) - სამტრედია 0:2; კოლხეთი (ხობი) - მერანი (მარტვილი) 0:2