სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2010-2011 - XXI გათამაშება

თარიღი: 2013 მარტი 25

ფინალი
26 მაისი, 2011. თბილისი, ბორის პაიჭაძის სახელობის ეროვნული სტადიონი. 15000
გაგრა 1:0 ტორპედო (ქუთაისი)
გოლი:
1:0 სევასტი თოდუა (105, სკ)
გაგრა:
კოტე სეფიაშვილი, ლაშა კალანდაძე, გიორგი ტყეშელაშვილი, ზვიად ჩხეტიანი, ვოლოდომირ ორდინსკი (მიხეილ კობერიძე 91, დავით ციცხვაია 120), ირაკლი ხუციძე, გიორგი გაბედავა (დავით გიგაური 118), შალვა კვანტალიანი, მიკოლა ნაკონეჩნი, ნიკა ჯიშკარიანი, ლევან შარიქაძე
მწვრთნელი:
ანატოლი პისკოვეცი (უკრაინა)
ტორპედო:
ომარ მიგინეიშვილი, დაჩი ფოფხაძე, გიორგი დათუნაიშვილი, თემურ ფარულავა, სევასტი თოდუა, თენგიზ ჩიკვილაძე, თორნიკე თარხნიშვილი (ლუკა გუგუჩია 118), გრიგოლ დოლიძე (ლაშა ქებაძე 97), რევაზ გოცირიძე (ვახტანგ კვარაცხელია 72), გია მეგრელაძე, გიორგი სეთურიძე
მწვრთნელი
: გია გიგატაძე
გაფრთხილება:
თორნიკე თარხნიშვილი, თემურ ფარულავა, გიორგი ტყეშელაშვილი, დაჩი ფოფხაძე, ზვიად ჩხეტიანი, გია მეგრელაძე, შალვა კვანტალიანი
მსაჯები:
ლევან კვარაცხელია (ზუგდიდი); გურამ ჩიგოგიძე (თბილისი), გიორგი ყრუაშილი (თბილისი)

ბომბარდირი

აბაიომი ოვონიკოკო (გაგრა) - 7 გოლი

* * *
1/2 ფინალი
გაგრა
- ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 3:0, 4:2; ტორპედო (ქუთაისი) - ზესტაფონი - 1:0, 0:0

1/4 ფინალი
ვიტ ჯორჯია (თბილისი)
- სპარტაკი (ცხინვალი) 2:1, 1:0; სიონი (ბოლნისი) - ტორპედო (ქუთაისი) 0:1, 0:0; ზესტაფონი - ოლიმპი (რუსთავი) 3:0, 0:0; გაგრა - დინამო (თბილისი) 1:2, 2:1 (პენ 4:2)

1/8 ფინალი

დინამო (ბათუმი) - ზესტაფონი 1:2; ლოკომოტივი (თბილისი) - ოლიმპი (რუსთავი) 0:2; გაგრა - კოლხეთი (ფოთი) 1:0; მერანი (მარტვილი) - სიონი (ბოლნისი) 0:0 (პენ 2:4); სქური (წალენჯიხა) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:2; ტორპედო (ქუთაისი) - ბაია (ზუგდიდი) 1:0; სპარტაკი (ცხინვალი) - სამტრედია 1:0; ჩიხურა (საჩხერე) - დინამო (თბილისი) 0:4

1/16 ფინალი

სამგურალი (წყალტუბო) - მერანი (მარტვილი) 0:2; გორი - ლოკომოტივი (თბილისი) 0:0 (პენ 3:4); ზოოვეტი (თბილისი) - სიონი (ბოლნისი) 0:2; ნორჩი დინამო (თბილისი) - გაგრა 1:3; იმერეთი (ხონი) - ბაია (ზუგდიდი) 0:1; ჭიათურა - სამტრედია 1:6; მერცხალი (ოზურგეთი) - ტორპედო (ქუთაისი) 0:4; ადელი (ბათუმი) - კოლხეთი (ფოთი) 0:2; სქური (წალენჯიხა) - გურია (ლანჩხუთი) 2:0; მეშახტე (ტყიბული) - ჩიხურა (საჩხერე) 1:3; კოლხეთი (ხობი) - დინამო (ბათუმი) 1:2; ივერია (ხაშური) - სპარტაკი (ცხინვალი) 0:2