სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს თასი 2011-2012 - XXII გათამაშება

თარიღი: 2013 აპრილი 04

ფინალი
26 მაისი, 2012. თბილისი, მიხეილ მესხი. 10000
დილა (გორი) 4:1 ზესტაფონი
გოლები:
0:1 თორნიკე აფციაური (14), 1:1 გოჩა ხოჯავა (31, პენ), 2:1 მათე ვაწაძე (49), 3:1 გიორგი ილურიძე (64), 4:1 ალექსანდრე ინწკირველი (90)
დილა:
მარინ სკენდერი, ლაშა თოთაძე, ლაშა სალუქვაძე, ალექსანდრე ინწკირველი, ზურაბ არზიანი, გიგა ბეჭვაია, შოთა კაშია, გოჩა ხოჯავა (რომან ახალკაცი 80), გიორგი კახელიშვილი, სანდრო გურული (გიორგი ილურიძე 61), მათე ვაწაძე (რევაზ ბარაბაძე 88)
მწვრთნელი:
თემურ შალამბერიძე
ზესტაფონი:
როინ კვასხვაძე, თემურ ღონღაძე, ედიკ საჯაია, ზაალ ელიავა, მამუკა კობახიძე (აბაიომი ოვონიკოკო 68), ზურაბ მენთეშაშვილი, თორნიკე აფციაური, შოთა გრიგალაშვილი, თორნიკე გორგიაშვილი (ლევან შარიქაძე 59), დავით მუჯირი (გიორგი ონიანი 46), ჯაბა დვალი
მწვრთნელი
: გიორგი ჭიაბრიშვილი
გაფრთხილება:
ჯაბა დვალი, დავით მუჯირი, ლაშა თოთაძე, თორნიკე აფციაური, მარინ სკენდერი
გაძევება:
თემურ ღონღაძე (30), ჯაბა დვალი (84)
მსაჯები:
ლევან კვარაცხელია (ზუგდიდი); მამუკა ელიკაშვილი (თბილისი), ზვიად ერქვანია (ზუგდიდი)

ბომბარდირი

ბესიკ ჩიმაკაძე (თბილისის ვიტ ჯორჯია) - 6 გოლი

* * *
1/2 ფინალი

გაგრა - დილა (გორი) 1:2, 1:0; ზესტაფონი - მეტალურგი (რუსთავი) 1:1, 1:0

1/4 ფინალი
გაგრა
- მერანი (მარტვილი) 4:0, 0:2; ტორპედო (ქუთაისი) - ზესტაფონი 1:1, 1:2; ბაია (ზუგდიდი) - დილა (გორი) 2:2, 2:5; მეტალურგი (რუსთავი) - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 1:0, 2:1

1/8 ფინალი

დინამო (ბათუმი) - ტორპედო (ქუთაისი) 0:2, 1:1; ჭიათურა - ვიტ ჯორჯია (თბილისი) 2:3, 0:2; დინამო (თბილისი) - დილა (გორი) 2:2, 0:0; ზესტაფონი - კოლხეთი (ფოთი) 2:1, 0:0; ბაია (ზუგდიდი) - სიონი (ბოლნისი) 3:0, 2:1; ჩიხურა (საჩხერე) - მეტალურგი (რუსთავი) 1:1, 0:2; მერანი (მარტვილი) - სპარტაკი (ცხინვალი) 2:0, 1:1; სულორი (ვანი) - გაგრა 1:2, 0:4

1/16 ფინალი
სიონი (ბოლნისი)
- ნორჩი დინამო (თბილისი) 1:1, 1:1, (პენ 5:4); აეტი (სოხუმი) - დილა (გორი) 0:2, 0:3; სპარტაკი (ცხინვალი) - ზოოვეტი (თბილისი) 4:0, 2:2; ვიტ ჯორჯია (თბილისი) - სტუ (თბილისი) 2:1, 6:0; ჩიხურა (საჩხერე) - ლოკომოტივი (თბილისი) 5:0, 2:2; სამტრედია - სულორი (ვანი) 1:1, 0:2; დინამო (ბათუმი) - მერცხალი (ოზურგეთი) 3:0, 4:0; ბაია (ზუგდიდი) - ჩხერიმელა (ხარაგაული) 0:1, 3:1; ტორპედო (ქუთაისი) - მესხეთი (ახალციხე) 2:0, 6:1; კოლხეთი (ხობი) - კოლხეთი (ფოთი) 2:1, 0:1; გურია (ლანჩხუთი) - ჭიათურა 0:0, 1:2; მერანი (მარტვილი) - სქური (წალენჯიხა) 0:0, 1:0