სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

ქართული კლუბები ჩემპიონთა თასზე - 2010-2011

თარიღი: 2013 მარტი 27

რუსთავის ოლიმპი
14 ივლისი, 2010. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. ყაზახეთი, აკტობე, ცენტრალნი.
5000
კტობე (აკტობე, ყაზახეთი) 2:0 ოლიმპი (რუსთავი)
გოლები:
1:0 სამატ სმაკოვი (40, პენ), 2:0 სამატ სმაკოვი (53)
აკტობე:
ანდრეი სიდელნიკოვი, ხალიფა ელჰაჯ ბა, ალენ ბონო, პეტრ ბადლო, მარატ ხაირულინი, სამატ სმაკოვი (კაპ), კონსტანტინ გოლოვსკოი (მურატ ტლეშევი 71), ანდრეი კარპოვიჩი, ტიტი ესომბა, ევგენი ავერჩენკო (ასლან დარაბაიევი 80), ივან პერიჩი (ნიკიტა ხოხლოვი 87)
მწვრთნელი:
ვლადიმერ მუხანოვი (რუსეთი)
ოლიმპი:
გრიგოლ ბედიაშვილი (კაპ), თემურ ღონღაძე, რევაზ ქემოკლიძე, ალექსანდრე კვახაძე, გიორგი რეხვიაშვილი, ირაკლი მოდებაძე, ლუკა რაზმაძე, გიორგი ჭელიძე (გრიგოლ დოლიძე 85), დავით ბოლქვაძე (გიორგი ხიდეშელი 74), გიორგი ჭედია (დენის დობროვოლსკი 55), რევაზ გეწაძე
მწვრთნელი:
თემურ მახარაძე
გაფრთხილება:
თემურ ღონღაძე
მსაჯები:
ბიულენთ ილდირიმი; მუსტაფა ემრე ეისოი, ქემ სათმანი (თურქეთი)

21 ივლისი, 2010. მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი. რუსთავი, ფოლადი. 8000
ოლიმპი
(რუსთავი) 1:1 აკტობე (აკტობე, ყაზახეთი)
გოლები:
1:0 გიორგი რეხვიაშვილი (30), 1:1 მ.ტლეშევი (90)
ოლიმპი:
გრიგოლ ბედიაშვილი (ზურაბ ბათიაშვილი 79), თემურ ღონღაძე, რევაზ ქემოკლიძე, ალექსანდრე კვახაძე, გიორგი რეხვიაშვილი, ირაკლი მოდებაძე, ლუკა რაზმაძე, გიორგი ჭელიძე (გრიგოლ დოლიძე 68), დენის დობროვოლსკი (კაპ), დავით ბოლქვაძე, რევაზ გეწაძე (გიორგი ჭედია 53)
მწვრთნელი:
თემურ მახარაძე
აკტობე:
ანდრეი სიდელნიკოვი, ხალიფა ელჰაჯ ბა, ალენ ბონო (პეტრ ბადლო 90), მარატ ხაირულინი, სამატ სმაკოვი (კაპ), ემილ კენჟისარიევი, კონსტანტინ გოლოვსკოი (ნიკიტა ხოხლოვი 86), ანდრეი კარპოვიჩი, ტიტი ესომბა, ევგენი ავერჩენკო, ივან პერიჩი (მურატ ტლეშევი 46)
მწვრთნელი:
ვლადიმერ მუხანოვი (რუსეთი)
გაფრთხილება:
ანდრეი კარპოვიჩი, დენის დობროვოლსკი, მურატ ტლეშევი, მარატ ხაირულინი, კონსტანტინ გოლოვსკოი, ხალიფა ელჰაჯ ბა, რევაზ ქემოკლიძე, ალენ ბონო
მსაჯები:
ალექსანდრუ დეაკონუ; აურელ ონიტა, სებასტიან გეორგე (რუმინეთი)