სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ახალგაზრდული ნაკრები: 2013 წელი

თარიღი: 2013 მაისი 16

26 აპრილი, 2013. საერთაშორისო ტურნირი - ნოდარ გვახარიას თასი. თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 9:8 ყაზახეთი
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე (3), რევია (1), იმნაიშვილი, გაბადაძე (1), ბითაძე (1), ჯახაია (2), ზაქარეიშვილი (1), ჯანჯღავა, მაგრაქველიძე, რაზმაძე
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
ყაზახეთი:
ლოპატკინი, ცოი (2), საფიულინი, შამშატი, ავბაკიროვი (2), მურზახმეტი, ეშპაევი, ბერბელიუკი (1), ალტაევი (3), კარმანოვი, ბოგომოლოვი, სიდოროვი, ბეზრუკოვი
მწვრთნელები:
კნიაზევიჩი, მასლიუკი

27 აპრილი, 2013. საერთაშორისო ტურნირი - ნოდარ გვახარიას თასი. თბილისი,
საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 17:7 ისრაელი
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე (2), რევია (1), იმნაიშვილი (2), გაბადაძე, ბითაძე (2), ჯახაია (7), ზაქარეიშვილი (2), ჯანჯღავა, მაგრაქველიძე (1), რაზმაძე, მოსაშვილი, მარგველაშვილი
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
ისრაელი:
დიმენშტეინი, უსაჩევი (1), გროსი, კარმონი (1), შეჩტერი (2), იაკობი, ნავე, მარჩიანო, კოტერი (2), იოსიპოვიჩი, დვირი (1), გრუნდლანდი, სრუსი
მწვრთნელი:
ვინბერგი

28 აპრილი, 2013. საერთაშორისო ტურნირი - ნოდარ გვახარიას თასი. თბილისი,
საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 26:3 ჩეხეთი
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე (1), რევია (2), იმნაიშვილი (2), გაბადაძე (5), ბითაძე (4), ჯახაია (2), ზაქარეიშვილი (2), წერეთელი (1), მაგრაქველიძე (6), რაზმაძე, მოსაშვილი, კუცია
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
ჩეხეთი:
კოცი, რაზლი, შედირი, ბოჰმი, პეტრასი, პერესი, ბრენერი, ჟიროტა, ნეჟღუდა (3), სემრადი, ბისეკი, ვიტეკი, ადამჩიკი
მწვრთნელი:
ჟუდლიკა

სხვა მატჩები:
ისრაელი - ჩეხეთი 15:5; ყაზახეთი - ჩეხეთი 10:3; ისრაელი - ყაზახეთი 5:10
*საქართველოს ახალგაზრდულმა ნაკრებმა ტურნირი მოიგო

9 მაისი, 2013. ევრო 2013 - შესარჩევი ტურნირი. თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 16:6 მოლდოვა
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე (2), რევია, იმნაიშვილი (2), გაბადაძე, ბითაძე (8), ჯახაია (3), ზაქარეიშვილი, მოსაშვილი, მაგრაქველიძე, ჯანჯღავა, თუხარელი (1), რაზმაძე
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
მოლდოვა:
სტარსი, მუტუ (2), პასკალიუსი, კალინოვიჩი, ფლორეა, დემბიჩი, კლემაკი (2), პრიშეპოვი, ვერტესი (1), სუსინოვი, ერმოილაევი, კობილეანუ (1), როგუჩი
მწვრთნელები:
ოსტროპოვიჩი, სტუკალო

10 მაისი, 2013. ევრო 2013 - შესარჩევი ტურნირი. თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 13:5 სლოვაკეთი
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩხიკვაძე (2), რევია, იმნაიშვილი (2), გაბადაძე, ბითაძე (3), ჯახაია (6), ზაქარეიშვილი, მოსაშვილი, მაგრაქველიძე, ჯანჯღავა, თუხარელი, რაზმაძე
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
სლოვაკეთი:
სომსაგი, ჰალუშკა, კულჩარი, დილი, კოვაჩიო, პ.ტკაჩი (1), მ.ტკაჩი (1), რიბნიკასი, კაბადაში, მეჩიარი (2), დეკანი, ბიბენი (1), სლოვენსკი
მწვრთნელები:
გაიდაჩი, ზიბოლენი

11 მაისი, 2013. ევრო 2013 - შესარჩევი ტურნირი. თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 7:7 გერმანია
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე (4), რევია (1), იმნაიშვილი, გაბადაძე, ბითაძე, ჯახაია (1), ზაქარეიშვილი (1), მოსაშვილი, მაგრაქველიძე, ჯანჯღავა, თუხარელი, რაზმაძე
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
გერმანია:
ტომი, ჰუბერი, რეინჰარტი, სტაბი, შმელენკამპი (1), ბორეკი, მოოგი (1), კუპერსი (3), ბოფენი (1), მიულერი (1), ზოსკე, კორბელი, ნობლერი
მწვრთნელები:
ვიტენბერნდსი, ლაუბე

12 მაისი, 2013. ევრო 2013 - შესარჩევი ტურნირი. თბილისი, საწყლოსნო კომპლექსი ოლიმპიკი
საქართველო 10:9 ჰოლანდია
საქართველო:
ჭოლოკავა, ჩიკვაიძე, რევია (1), იმნაიშვილი (2), გაბადაძე, ბითაძე (3), ჯახაია (1), ზაქარეიშვილი (2), მოსაშვილი (1), მაგრაქველიძე, ჯანჯღავა, თუხარელი, რაზმაძე
მწვრთნელი:
იოვან პოპოვიჩი
ჰოლანდია:
ვან როუსმი, ვერმეულენი, დენტრო, შმელტი (2), ვან ზანიენი, კრიგსმანი, სპიროსი, იანსენი (1), ჰაასნოოტი (4), დე რიელე (1), ვან დენ ბურგი (1), ბუდინგი, ჰენრიხი
მწვრთნელები:
ბოროში, ტოლენაარი

სხვა მატჩები:
გერმანია - ჰოლანდია 11:4, ჰოლანდია - სლოვაკეთი 6:6, გერმანია - მოლდოვა 12:3, ჰოლანდია - მოლდოვა 6:5, სლოვაკეთი - მოლდოვა 19:7, გერმანია - სლოვაკეთი 6:6

საქართველო
            4          3          1          0          46:27   10
გერმანია                    4          2          2          0          36:20   8
სლოვაკეთი               4          1          2          1          36:32   5
ჰოლანდია                 4          1          1          2          25:32   4
მოლდოგვა                4          0          0          4          21:53   0