სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ღია ჩემპიონატი 2013 - ვაჟები

თარიღი: 2013 ივნისი 25

22-23 ივნისი; თბილისი, გლდანის თეთრი ტბა
1997 წელს და ადრე დაბადებულნი
კაიაკი
ერთადგილიანი, 200მ

1.ბადრი ყაველაშვილი (თბილისი)
2.გიორგი მარტოლეკი (მცხეთა)
3.ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
ერთადგილიანი, 500მ

1.ბადრი ყაველაშვილი (თბილისი)
2.გიორგი მარტოლეკი (მცხეთა)
3.ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 200მ

1.გიორგი გოგელაშვილი (ქუთაისი) და ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
2.ბადრი ყაველაშვილი და ლუკა თხილაიშვილი (თბილისი)
3.ნიკოლოზ მაღლაფერიძე და ზაურ დევაძე (ქუთაისი)
ორადგილიანი, 500მ

1.გიორგი გოგელაშვილი (ქუთაისი) და ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
2.ბადრი ყაველაშვილი და ემზარ კიკალეიშვილი (ქუთაისი)
3.გიორგი მარტოლეკი და ლევან სოსელია (მცხეთა)
ერთადგილიანი, 1000მ

1.ბადრი ყაველაშვილი (თბილისი)
2.ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
3.ნიკა ბოდაველი (დუშეთი)
ორადგილიანი, 1000მ

1.გიორგი გოგელაშვილი (ქუთაისის) და ვლადიმირ ალახვერდიანი (სომხეთი)
3.გიორგი მარტოლეკი და ლევან სოსელია (მცხეთა)
3.გელა ფიცხელაური და ანზორ ლელაშვილი (თბილისი)

კანოე
ერთადგილიანი, 200მ

1.ზაზა ნადირაძე (მცხეთა)
2.გიორგი შაბურიშვილი (დუშეთი)
3.ივხან ნადარიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 200მ

1.გიორგი შაბურიშვილი და მალხაზ ჭინჭარაშვილი (დუშეთი)
2.ზაზა ნადირაძე და ვასილ ნადირაძე (მცხეთა)
3.ოთარ კაკულია და ლერი კონჯარია (ფოთი)
ერთადგილიანი, 500მ

1.ზაზა ნადირაძე (მცხეთა)
2.გიორგი შაბურიშვილი (დუშეთი)
3.ისხან ნადარიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 500მ

1.გიორგი შაბურიშვილი და მალხაზ ჭინჭარაშვილი (დუშეთი)
2.ზაზა ნადირაძე და ვარლამ ნადირაძე (მცხეთა)
3.ოთარ კაკულია და ლერი კონჯარია (ფოთი)
ერთადგილიანი, 1000მ

1.ზაზა ნადირაძე (მცხეთა)
2.გიორგი შაბურიშვილი (დუშეთი)
3.კარლენ პაშინიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 1000მ

1.გიორგი შაბურიშვილი და მალხაზ ჭინჭარაშვილი (დუშეთი)
2.ზაზა ნადირაძე და ვასილ ნადირაძე (მცხეთა)
3.იშხან ნადარიანი და კარლენ პაშინიანი (სომხეთი)

199
8
წელს და შემდგომ დაბადებულნი
კაიაკი
ერთადგილიანი, 200მ

1.გევორქ გეპანიანი (სომხეთი)
2.რომან პალატიანი (სომხეთი)
3.ვალერი რთველიაშვილი (მცხეთა)
ერთადგილიანი, 500მ

1.რაზმიკ გევორქიანი (სომხეთი)
2.ვალერი რთველიაშვილი (მცხეთა)
3.რომან პალატიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 200მ

1.რაზმიკ გევორქიანი და რომან პალატიანი (სომხეთი)
2.სულიკო ირემაშვილი და ვალერი რთველიაშვილი (მცხეთა)
3.დავით ტოგონიძე და დიმიტრი ბაგაჩკოვი (ფოთი)
ორადგილიანი, 500მ

1.რაზმიკ გევორქიანი და რომან პალატიანი (სომხეთი)
2.სულიკო ირემაშვილი და ვალერი რთველიაშვილი (მცხეთა)
3.დავით ტოგონიძე და დიმიტრი ბაგაჩკოვი (ფოთი)

კანოე
ერთადგილიანი, 200მ

1.მურმან მალანია (ფოთი)
2.ნორიკ მარგარიანი (სომხეთი)
3.ვართან ოჰანესიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 200მ

1.ვართან ოჰანესიანი და აიკ სტეფანიანი (სომხეთი)
2.ბორის კაკულია და მურმან მალანია (ფოთი)
3.მორის უშიკიშვილი და გიორგი ყარსიმაშვილი (დუშეთი)
ერთადგილიანი, 500მ

1.მურმან მალანია (ფოთი)
2.ნორიკ მარგარიანი (სომხეთი)
3.ვართან ოჰანესიანი (სომხეთი)
ორადგილიანი, 500მ

1.ვართან ოჰანესიანი და აიკ სტეფანიანი (სომხეთი)
2.ბორის კაკულია და მურმან მალანია (ფოთი)
3.მორის უშიკიშვილი და გიორგი ყარსიმაშვილი (დუშეთი)