სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

მსოფლიოს ახალგაზრდული ჩემპიონატი 2013 - ვაჟები

თარიღი: 2013 ივლისი 11

9-12 აპრილი; ხორვატია, პორეცი
ხმალი: სანდრო ბაზაძე

ჯგუფი - მატე ბანჩიჩი (უნგრეთი) - 5:0
ჯგუფი - ზიკიუ ჟუ (ჩინეთი) - 5:3
ჯგუფი - აქრამ ბუნაბი (ალჟირი) - 5:2
ჯგუფი - ლუბოსლავ ბურნევი (ბულგარეთი) - 5:3
ჯგუფი - რიუტა ჰარიმა (იაპონია) - 5:2
ჯგუფი - პიოტრ პატეისინი (მოლდოვა) - 5:1
1/64 ფინალი - თავისუფალი იყო
1/32 ფინალი - ნიკოლაი ზაპოროჟენკო (მოლდოვა) - 15:8
1/16 ფინალი - ხესუს კარვახალი (ვენესუელა) - 15:8
1/8 ფინალი - რიჩარდ ჰუბერი (გერმანია) - 15:6
1/4 ფინალი - ანდრაშ შატმარი (უნგრეთი) - 11:15

ხმალი: მიხეილ მარდალეიშვილი

ჯგუფი - ალექსანდრ ტრუშაკოვი (რუსეთი) - 5:2
ჯგუფი - ლუკას რაპაჩი (ბრაზილია) - 5:0
ჯგუფი - სებასტიან კუელარი (კოლუმბია) - 5:0
ჯგუფი - ჩუნ ინ იამი (ჰონკონგი) - 5:3
ჯგუფი - ორესტის-კირიაკოს პოტუ (საბერძნეთი) - 5:1
ჯგუფი - შო ტანდაი (იაპონია) - 5:3
1/64 ფინალი - თავისუფალი იყო
1/32 ფინალი - მოხთარ ვაფეი (ეგვიპტე) - 15:9
1/16 ფინალი - სერგეი კისელი (ბელარუსი) - 15:11
1/8 ფინალი - ზიკიუ ჟუ (ჩინეთი) - 14:15

ხმალი: დავით უკლება

ჯგუფი - ფერნანდო პერედა (ესპანეთი) - 5:2
ჯგუფი - მასიენ ლამბერი (საფრანგეთი) - 5:3
ჯგუფი - ადამ ჰანუსი (ჩეხეთი) - 4:5
ჯგუფი - სტეფანო ივან ლუკეტი (არგენტინა) - 4:5
ჯგუფი - რიდა ზდირი (ტუნისი) - 2:5
1/64 ფინალი - სუნგ ბინ მუნი (კორეა) - 5:15

დაშნა: ირაკლი ფანცხავა

ჯგუფი - ფერნანდო ორელიანი (მექსიკა) - 3:5
ჯგუფი - ოზან უიანიკი (თურქეთი) - 4:5
ჯგუფი - ჟულენ პერეირა (ესპანეთი) - 4:5
ჯგუფი - ანდრე როტფელდი (ბრაზილია) - 5:4
ჯგუფი - ტემურბეკ აბდუვალიევი (უზბეკეთი) - 5:0
1/64 ფინალი - აბდულჰადი ალამი (ქუვეითი) - 15:12
1/32 ფინალი - ანდრეა სანტარელი (იტალია) - 2:15

დაშნა: მიქაელ მიქაელიანი

ჯგუფი - აარონ ხოსე ხიმენეს ორტისი (ვენესუელა) - 1:5
ჯგუფი - დერდო კიში (უნგრეთი) - 5:4
ჯგუფი - გაბრიელ ასისი (ბრაზილია) - 5:4
ჯგუფი - ალვარო იბანესი (ესპანეთი) - 1:5
ჯგუფი - აბდულა ალ ჰამადი (საამიროები) - 2:5
ჯგუფი - ნაზარბეკ მატკერიმოვი (უზბეკეთი) - 5:2
1/64 ფინალი - ჰეონილ ჰვანგი (კორეა) - 12:15

რაპირა: არჩილ უგულავა

ჯგუფი - ნობუო ბრავო (აშშ) - 0:5
ჯგუფი - შენშე ლვი (ჩინეთი) - 1:5
ჯგუფი - ვიქტორ ლეონი (ვენესუელა) - 5:4
ჯგუფი - ანდრაშ ნემეტი (უნგრეთი) - 2:5
ჯგუფი - ხოსე ალბერტო პელეტიერი (მექსიკა) - 5:2
1/64 ფინალი - გილერმო დელბერგი (ესპანეთი) - 9:15

რაპირა: ლუკა ღაღანიძე

ჯგუფი - ლოვრო ფიჟავზ ბაჩოვნიკი (სლოვენია) - 5:3
ჯგუფი - ცე იან ჩენი (ტაივანი) - 5:0
ჯგუფი - დმიტრი კოსაჩოვი (ყაზახეთი) - 5:2
ჯგუფი - შიმონ კოზლოვსკი (პოლონეთი) - 5:3
ჯგუფი - ილია სიტოვსი (ლატვია) - 5:2
ჯგუფი - ნიკლას უფტრინგი (გერმანია) - 2:5
1/64 ფინალი - თავისუფალი იყო
1/32 ფინალი - ანდრეი პოდშივალოვი (უკრაინა) - 15:7
1/16 ფინალი - ტევფიკ ბურაქ ბაბაოღლუ (თურქეთი) - 11:15