სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

მსოფლიო ჩემპიონატი 2013

თარიღი: 2013 აგვისტო 12

5-12 აგვისტო; უნგრეთი, ბუდაპეშტი
ხმალი
სანდრო ბაზაძე, მე-16 ადგილი

ჯგუფი: ტედი უელერი (ვირჯინიის კუნძულები) - 5:1
ჯგუფი: იანივ მაიმონი (ისრაელი) - 5:1
ჯგუფი: ჟოზეფ პოლოსიფაკისი (კანადა) - 5:3
ჯგუფი: სადეშ ჩანდანა (შრი-ლანკა) - 5:0
ჯგუფი: ადრიან აკუნა რამირესი (მექსიკა) - 5:4
ჯგუფი: ჰო ტინ ლოუ (ჰონკონგი) - 2:5
1/32 ფინალი: ჰო ტინ ლოუ (ჰონკონგი) - 15:8
1/16 ფინალი: დიეგო ოკიუცი (იტალია) - 15:14
1/8 ფინალი: მაქს ჰარტუნგი (გერმანია) - 11:15

საბა სულამანიძე, 57-ე ადგილი

ჯგუფი: ტარიკ რუისი (ჩილე) - 5:2
ჯგუფი: შუნ ტაკანა (იაპონია) - 5:2
ჯგუფი: ილია მოკრეცოვი (ყაზახეთი) - 5:4
ჯგუფი: მანდეპ სინგჰი (ფარიკაობის საერთაშორისო ფედერაცია) - 1:5
ჯგუფი: ელი დერშვიცი (აშშ) - 1:5
ჯგუფი: ანდრეი იაგოდკა (უკრაინა) - 2:5
1/32 ფინალი: ნიკოლას ლიმბახი (გერმანია) - 4:15

ბექა ბაზაძე, 91-ე ადგილი

ჯგუფი: კენტა ტოკუნანი (იაპონია) - 5:3
ჯგუფი: კარლოს კორეა ვილა (კოლუმბია) - 5:1
ჯგუფი: ადამ უილკოკი (ავსტრალია) - 3:5
ჯგუფი: ჯეიმს ჰონიბონი (დიდი ბრიტანეთი) - 2:5
ჯგუფი: შანად გემეში (უნგრეთი) - 1:5
ჯგუფი: იან დოლეზალი (ჩეხეთი) - 3:5
1/64 ფინალი: ალეხანდრე ახტენი (არგენტინა) - 15:13
1/32 ფინალი: კიპრიან გალატანუ (რუმინეთი) - 14:15

მიხეილ მარდალეიშვილი, 128-ე ადგილი

ჯგუფი: იაკუბ ოცინსკი (პოლონეთი) - 3:5
ჯგუფი: ვინსენ ანსტეტი (საფრანგეთი) - 0:5
ჯგუფი: მარკ პერო (კანადა) - 2:5
ჯგუფი: ხესუს კარვახალი (ვენესუელა) - 1:5
ჯგუფი: დმიტრო პუნდიუკი (უკრაინა) - 1:5

ხმალი, გუნდური - 26-ე ადგილი
სანდრო ბაზაძე, საბა სულამანიძე, ბექა ბაზაძე, მიხეილ მარდალეიშვილი

1/32 ფინალი: აშშ - 33:45

დაშნა
მიქაელ მიქაელიანი, 140-ე ადგილი

ჯგუფი: უილიამ დოლეი (ავსტრალია) - 5:3
ჯგუფი: რადოსლავ ზავროტნიაკი (პოლონეთი) - 4:5
ჯგუფი: ნიკოლაი ჩალდინი (ლიტვა) - 1:5
ჯგუფი: ხუან ესტებან გუარდერასი (ეკვადორი) - 5:3
ჯგუფი: აჰმეტ აგაევი (თურქმენეთი) - 5:1
ჯგუფი: ფრედერიკ ვონ დერ ოსტენი (დანია) - 1:5
1/32 ფინალი: იან გოლობიცი (სლოვენია) - 14:15

რაპირა
ლუკა ღაღანიძე, 70-ე ადგილი

ჯგუფი: კრისტოფ შაბადოსი (უნგრეთი) - 3:5
ჯგუფი: ბოიან იოვანოვიჩი (ხორვატია) - 5:4
ჯგუფი: არტიომ სედოვი (რუსეთი) - 1:5
ჯგუფი: რადოსლავ გლონეკი (პოლონეთი) - 5:2
ჯგუფი: პანაგიოტის ტელიპორანიდისი (საბერძნეთი) - 5:4
ჯგუფი: ფელიპე გილერმო საუსედო (არგენტინა) - 3:5
1/16 ფინალი: იან ზი ტანი (სინგაპური) - 9:15