სამინისტროში შესაბამისი თანამდებობის პირებთან მოქალაქეთა მიღება: მინისტრი: ხუთშაბათი 15:00 - 17:00 სთ;

ტელეფონი: 2 23 02 03,მისამართი: თბილისი 0134, ჩოლოყაშვილის გამზ. 9;

საჯარო ინფორმაციის ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფა და ზედამხედველობა. ტელეფონი 2 35 09 97, მეილი: n.udesiani@msy.gov.ge

საქართველოს ეროვნული ნაკრები: 2013 წელი

თარიღი: 2013 ნოემბერი 04

27 ოქტომბერი, 2013. ამხანაგური. უკრაინა, კიევი, კონჩა ზასპეს ბაზა
უკრაინა 26:20 საქართველო
საქართველო:
შოთა თევზაძე (კაპ), გიგა ტორონჯაძე, ირაკლი ჩიქოვანი (6), რატი მსხვილაძე (7), სერგო დათუკაშვილი (4), გიორგი გვაზავა (1), ილია გოგალაძე, ლევან ბერძენიშვილი, აკაკი ტალახაძე (2), უჩა გამზარდია, ოთარ ამირანაშვილი, ზურაბ აბრამიშვილი
მწვრთნელი:
ჯორჯ რასიჩი


30
ოქტომბერი, 2013. მსოფლიოს 2015 წლის ჩემპიონატის შესარჩევი მატჩი. ლიტვა, პანევეჟისი, სიდო არენა
ლიტვა 23:17 საქართველო
ლიტვა:
არუნას ვასკევიჩუსი, აისტის პაზემეცკასი, იონას ტრუხანოვიჩუსი, ვალდას დრაბავიჩიუსი (4 გოლი), რობერტას შვედასი (3), პოვილას ბაბარსკასი (3), ტადას სტანკევიჩიუსი (3), აუგუსტას სტრაზდასი (2), სკირმანტას პლეტა (2), ვაიდოტას გროსასი (2), მინდაუგას დუმჩუსი (2), როლანდას ბერნატონისი (1), ბენას პეტრეიკისი (1), ლუკას ფეოკტისტოვასი, პაულას ორლოვსკისი, ტადას იურელევიჩიუსი
მწვრთნელი:
გინტარას სავუკინასი
საქართველო:
შოთა თევზაძე (კაპ), გიგა ტორონჯაძე, ირაკლი ჩიქოვანი (6), რატი მსხვილაძე (4), ვლადიმერ რუსია (3), სერგო დათუკაშვილი (2), რეზო ჭანტურია (2), გიორგი გვაზავა, ილია გოგალაძე, ლევან ბერძენიშვილი, აკაკი ტალახაძე, უჩა გამზარდია, ოთარ ამირანაშვილი, ზურაბ აბრამიშვილი
მწვრთნელი:
ჯორჯ რასიჩი
მსაჯები:
ანატოლი ნოვიკოვი და რუსლან პერეპილიცი (უკრაინა)


3
ნოემბერი, 2013. მსოფლიოს 2015 წლის ჩემპიონატის შესარჩევი მატჩი. თბილისი, სპორტის სასახლე, 3000
საქართველო 26:19 ფინეთი
საქართველო:
შოთა თევზაძე (კაპ), გიორგი გვაზავა, უჩა გამზარდია (2), ზურაბ აბრამიშვილი, სერგო დათუკაშვილი (5), ვლადიმერ რუსია (4), ირაკლი ჩიქოვანი (4), ოთარ ამირანაშვილი, გიგა ტორონჯაძე, თეიმურაზ ორჯონიკიძე, უჩა მაისურაძე, ზურაბ სიმონია, რევაზ ჭანტურია (6), რატი მსხვილიძე (5), ლევან ბერძენიშვილი, ილია გოგალაძე
მწვრთნელი:
ჯორჯ რასიჩი
ფინეთი:
ვილი ნორდკვისტი, მირო კოლიონენი, იოაკიმ ბრომანი (1), ოლი-პეკა კორპიმაკი (1), ოსკარ კიჰლსტედი (2), ნიკო რონბერგი (1), ლეონელ ჰენრიკ ოიალა, რიკარდ სუნდბერგი (4), ანტი ვალო (2), ბენი ბრომანი (3), ნეჰრი აუერი, მიკაელ მაკელა (1), ტიმუ ტამინენი (4), რობინ სიომანი
მწვრთნელი:
მარკო ტულანდერი
მსაჯები:
იარონ ბენ-დანი და ასაფ ფარანი  (ისრაელი)